هدر موبایل
1399/12/06 16:50:53
سرویس استان ها
حسین‌زاده در دیدار با مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) فارس:

لزوم توجه ویژه به طرح‌های اشتغالزایی، مسکن محرومین

نماینده مردم لارستان در مجلس بابیان اینکه توجه ویژه به طرح‌های اشتغالزایی، مسکن محرومین الزامی است،گفت:آخرین وضعیت امدادرسانی به زلزله‌زدگان اخیر حوزه انتخابیه بررسی شد.
لزوم توجه ویژه به طرح‌های اشتغالزایی، مسکن محرومین نماینده مردم لارستان در مجلس بابیان اینکه توجه ویژه به طرح‌های اشتغالزایی، مسکن محرومین الزامی است،گفت:آخرین وضعیت امدادرسانی به زلزله‌زدگان اخیر حوزه انتخابیه بررسی شد. https://cdn.icana.ir/d/019/202006100001729945.jpg لزوم,توجه,ویژه,به,طرح‌های,اشتغالزایی،,مسکن,محرومین Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری  خانه ملت، حسین حسین‌زاده در جهت پیگیری مسائل و مشکلات قشر محروم جامعه و بررسی اقدامات صورت گرفته در حوزه‌ طرح‌های اشتغال، تامین مسکن مددجویان و... با  بذر افشان مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) فارس دیدار و گفت‌وگو کرد.

نماینده مردم شریف لارستان، خنج، گراش و اوز در  مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه  کمیته امداد امام خمینی(ره) را نهادی مقدس و برگرفته از دل مردم دانست و اظهار کرد: حضور کمیته امداد در کنار اقشار نیازمند جامعه مایه قوت و دلگرمی است. 

وی افزود:کمیته امداد امام خمینی(ره) با یاری نمودن محرومین و مستضعفان توانسته بستر پایدار و ماندگاری را برای جامعه هدف خود فراهم کند.

وی  با تاکید ویژه بر لزوم انجام اقدامات لازم در جهت محرومیت‌زدایی و فقر زدایی بیان کرد: فراهم آوردن امکانات لازم به منظور خود اتکا نمودن افراد و خانواده‌های مورد حمایت و سایر نیازمندان از طریق ایجاد اشتغال و اعطای تسهیلات مورد نیاز از جمله اهداف مهمی‌ است که در جهت محرومیت‌زدایی بایستی دنبال شود.

حسین زاده در این دیدار همچنین در خصوص اقدامات صورت گرفته در حوزه امداد رسانی به زلزله‌زدگان و منازل آسیب دیده، توجه ویژه به وام اشتغال خانم‌های سرپرست خانوار، طرح‌ مسکن محرومین و افزایش سهمیه مددجویان، طرح‌های حمایت از ایتام و نیازمندان و... بحث و تبادل نظر شد./

پایان پیام
 

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet