خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1399/12/10 14:13:05
سرویس استان ها
گزارش خانه ملت از نظارت میدانی نمایندگان استان آذربایجان شرقی؛

پیگیری برای حل مشکلات شهرک صنعتی شهید سلیمانی تبریز/بازدید از جزیر قشم برای جذب سرمایه‌گذاری خارجی/ نشست مشترک با وزیرخارجه برای انتقال زندانیان در آذربایجان و ارمنستان

اعضای مجمع نمایندگان استان آذربایجان شرقی در سرکشی به حوزه های انتخابیه، به صورت گسترده ضمن بازدید و بررسی مشکلات استان، نشست هایی را با مسئولان مربوطه جهت حل مشکلات حوزه های انتخابیه برگزار کردند.
پیگیری برای حل مشکلات شهرک صنعتی شهید سلیمانی تبریز/بازدید از جزیر قشم برای جذب سرمایه‌گذاری خارجی/ نشست مشترک با وزیرخارجه برای انتقال زندانیان در آذربایجان و ارمنستان اعضای مجمع نمایندگان استان آذربایجان شرقی در سرکشی به حوزه های انتخابیه، به صورت گسترده ضمن بازدید و بررسی مشکلات استان، نشست هایی را با مسئولان مربوطه جهت حل مشکلات حوزه های انتخابیه برگزار کردند. https://cdn.icana.ir/d/019/202102103426406709.jpg پیگیری,برای,حل,مشکلات,شهرک,صنعتی,شهید,سلیمانی,تبریز/بازدید,از,جزیر,قشم,برای,جذب,سرمایه‌گذاری,خارجی/,نشست,مشترک,با,وزیرخارجه,برای,انتقال,زندانیان,در,آذربایجان,و,ارمنستان Icana

 به گزارش خبرنگار  خبرگزاری خانه ملت، اعضای مجمع نمایندگان استان آذربایجان شرقی در مجلس شورای اسلامی در سرکشی به حوزه‌های انتخابیه ضمن بازدید و بررسی مشکلات، نشست هایی را  با مسئولان مربوطه جهت حل مشکلات حوزه انتخابیه برگزار کردند.

معصومه پاشائی بهرام   نماینده مردم مرند و جلفا در مجلس شورای اسلامی گفت: به عنوان رییس فراکسیون مناطق آزاد هفته گذشته به همراه جمعی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی از  چندین پروژه تجاری و صنعتی در منطقه آزاد قشم بازدید کردیم.

معصومه پاشایی بهرام

وی ادامه داد: طی نشستی مشترک با وزیر امور خارجه کشورمان،  پیرامون مسائل بین المللی پایانه مرزی ریلی تبریز - جلفا و نخجوان ، آلودگی رودخانه ارس ناشی از پساب باطله های مس ارمنستان و بهره برداری از نیروگاه آبی مارازاد - اردوباد بحث و گفتگو شد.

نماینده مردم مرند و جلفا در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: در این نشست ضمن اشاره بر مشکلات زندانیان محبوس در کشور های همسایه، بر لزوم توافق با کشور های آذربایجان و ارمنستان در خصوص انتقال زندانیان ایرانی گفتگو شد که زمینه انتقال زندانیان به کشور فراهم شود تا زندانیان مراحل محکومیت خود را در ایران سپری کنند و کسانی که هنوز دادگاهی نشده اند سریع تر دادگاهی شده و تعیین تکلیف شوند.

 

 الهویردی دهقانی؛ نماینده مردم ورزقان در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه طی هفته گذشته همراه با جمعی از نمایندگان مجلس از منطقه آزاد قشم بازدید داشتیم گفت: این منطقه پتانسیل بسیار خوبی دارد با توجه به مساحت این جزیره، فرصت‌های بسیار خوبی برای تولید محصولات نفتی و حتی توسعه فضای گردشگری موجود است چنانچه بتوانیم برنامه ریزی صحیحی داشته باشیم میتوانیم فقط از طریق این جزیره واردات و صادرات را داشته باشیم.

الهویردی دهقانی در نطق میان دستور

دهقانی تاکید کرد: جزیره قشم فرصت‌های بسیار خوبی در زمینه استفاده از انرژی‌های نو، تبدیل انرژی‌های فسیلی به انرژی الکتریکی دارد که میتوان با جذب سرمایه گذاری های خارجی از این فرصت‌ها استفاده بهینه داشت.

 

سید محمد رضا میرتاج الدینی نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی گفت: طی هفته گذشته بازدید از شهرک صنعتی شهید سلیمانی را داشتیم که با حضور فرماندار و جمعی از مدیران به مشکلات این واحدها که مهم‌ترین آنها مشکل راه بود رسیدگی کردیم که قرار بر اصلاح آسفالت راه ورودی و خروجی این شهرک شد.

سیدمحمدرضا میرتاج الدینی در نطق میان دستور


وی ادامه داد: علاوه بر دیدار مردمی در دفتر، دیدار مردمی که در مصلای تبریز داشتیم سعی کردیم به مشکلات و درخواست‌های مردم رسیدگی کنیم.

 

احمد علی‌رضا بیگی نماینده تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس شورای اسلامیگفت: علاوه بر دیدارهای هفتگی مردمی، روز جمعه در ملاقات مردمی که در مصلای تبریز برگزار شد به مشکلات مردم رسیدگی کردیم.

احمد علیرضا بیگی

وی ادامه داد: برای رفع مشکلات آب و فاضلاب حوزه انتخابیه چند جلسه شرکت آب و فاضلاب داشتیم که به دلیل بحران آبی که در این شهرستان بوجود آمده بود با کارشناسی های انجام شده مقرر شد تا برای بررسی بیشتر این موضوع نامه ای به وزیر نیرو ارسال کنیم.

بیگی عنوان کرد: با توجه به اینکه بنده عضو هیات حل اختلاف شوراهای اسلامی آذربایجان شرقی و عضو ناظر قوه مقننه هستم در جلسات این شورا شرکت کردم./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet