هفته دفاع مقدس
1399/12/07 14:08:30
سرویس حوزه ریاست
نیکزاد در نظارت میدانی از شهرستان زلزله‌زده سی‌سخت؛

واحدهای مسکونی تا آذرماه سال آینده احداث شوند

نایب رئیس مجلس در میان مردم حادثه دیده، نیروهای امدادی و اجرایی بر احداث واحدهای مسکونی خسارت دیده تا قبل از آذرماه سال ۱۴۰۰ تاکید کرد.
واحدهای مسکونی تا آذرماه سال آینده احداث شوند نایب رئیس مجلس در میان مردم حادثه دیده، نیروهای امدادی و اجرایی بر احداث واحدهای مسکونی خسارت دیده تا قبل از آذرماه سال ۱۴۰۰ تاکید کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/202102103497377091.jpg واحدهای,مسکونی,تا,آذرماه,سال,آینده,احداث,شوند Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، علی نیکزاد ثمرین نایب رئیس مجلس شورای اسلامی که صبح امروز ( پنجشنبه ۷ اسفندماه) به منظور نظارت میدانی از مناطق زلزله زده به استان کهگیلویه و بویراحمد سفر کرده و از واحدهای مسکونی خسارت دیده شهرستان سی‌سخت بازدید کرد.

لازم به ذکر است نیکزاد در جمع گروه‌های جهادی مستقر در شهرستان سی‌سخت حاضر شد و از آشپزخانه بنیاد کرامت آستان قدس رضوی که طی دو روز گذشته به مناسبت ولادت حضرت علی(ع) ۲۰ هزار پرس غذا در میان مردم توزیع کرده‌اند بازدید کرد.

گروه‌های جهادی روحانیون در شهرستان سی‌سخت حضور پررنگی دارند و آستان قدس رضوی نیز ۱۳۰ راس گوسفند و ۲ تن برنج برای تهیه و توزیع غذای گرم در میان حادثه دیدگان ارسال کرده است.

گفتنی است نایب رئیس مجلس شورای اسلامی در میان نیروهای امدادی و مردم حادثه دیده بر احداث حدودا ۲هزار واحد مسکونی در شهرستان سی‌سخت تا قبل از آذرماه سال آینده با توجه به فصل سرمای شدید در این منطقه تاکید کرد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet