شعار سال ۱۴۰۰ / تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها
1399/12/09 10:52:03
سرویس صحن
در جریان بررسی بخش درآمدی لایحه بودجه ۱۴۰۰؛

تسعیر منابع ارزی هدفمندی یارانه ها با نرخ سامانه معاملات الکترونیکی/منابع درآمدی مستقیما به حساب هدفمندی واریز می شود

طبق مصوبه نمایندگان مردم در خانه ملت، منابع ارزی هدفمندسازی یارانه ها با نرخ سامانه معاملات الکترونیکی تسعیر شده و منابع درآمدی مستقیما به حساب هدفمندی واریز می شود.
تسعیر منابع ارزی هدفمندی یارانه ها با نرخ سامانه معاملات الکترونیکی/منابع درآمدی مستقیما به حساب هدفمندی واریز می شود طبق مصوبه نمایندگان مردم در خانه ملت، منابع ارزی هدفمندسازی یارانه ها با نرخ سامانه معاملات الکترونیکی تسعیر شده و منابع درآمدی مستقیما به حساب هدفمندی واریز می شود. https://cdn.icana.ir/d/019/202102100793276180.jpg تسعیر,منابع,ارزی,هدفمندی,یارانه,ها,با,نرخ,سامانه,معاملات,الکترونیکی/منابع,درآمدی,مستقیما,به,حساب,هدفمندی,واریز,می,شود Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، نمایندگان در نشست علنی امروز (شنبه 9 اسفندماه) مجلس شورای اسلامی در جریان بررسی بخش درآمدی لایحه بودجه سال 1400، با جزء 2 بند (د) تبصره 14 ماده واحده این لایحه موافقت کردند.

براساس جزء 2 بند (د) تبصره مذکور؛ منابع ارزی مندرج در بخش منابع  جدول این تبصره با نرخ سامانه معاملات الکترونیکی (ets)  تخصیص، تسعیر و مبادله به صورت کامل صرف  مصارف جدول این تبصره می شود.

منابع ارزی در بخش منابع جدول این تبصره بلافاصله توسط وزارت نفت به حساب های معرفی شده بانک مرکزی واریز و به محض وصول توسط بانک مرکزی به نرخ (ets) تسعیر و مستقیما به حساب سازمان هدفمندی یارانه ها نزد خزانه داری کل واریز می شود و به صورت کامل صرف مصارف جدول این تبصره می شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet