هدر موبایل
1399/12/10 09:33:00
سرویس اجتماعی
یوسفی:

باید در مورد سفرها به خوزستان محدودیت‌های جدی اعمال شود/ مخالف تعطیلی تمامی صنوف هستیم

نماینده مردم اهواز در مجلس با تاکید بر اینکه باید در مورد سفرها به خوزستان محدودیت‌های جدی اعمال و نسبت به کنترل ورودی شهرهای استان اقدام کرد، گفت: موافق اعمال محدودیت‌های جدی اما مخالف تعطیلی تمامی صنوف هستیم.
باید در مورد سفرها به خوزستان محدودیت‌های جدی اعمال شود/ مخالف تعطیلی تمامی صنوف هستیم نماینده مردم اهواز در مجلس با تاکید بر اینکه باید در مورد سفرها به خوزستان محدودیت‌های جدی اعمال و نسبت به کنترل ورودی شهرهای استان اقدام کرد، گفت: موافق اعمال محدودیت‌های جدی اما مخالف تعطیلی تمامی صنوف هستیم. https://cdn.icana.ir/d/019/202010107720389213.jpg باید,در,مورد,سفرها,به,خوزستان,محدودیت‌های,جدی,اعمال,شود/,مخالف,تعطیلی,تمامی,صنوف,هستیم Icana

مجتبی یوسفی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت بر ضرورت مدیریت کرونا در خوزستان تاکید کرد و گفت: متاسفانه عادی انگاری کرونا به معضلی بزرگ تبدیل شده است؛ مردم تصور می‌کنند وضعیت کرونا بهتر شده بنابراین نگرانی کمتری نسبت به رعایت پروتکل‌ها از خود نشان می‌دهند و این کار افزایش مبتلایان و فوتی ها  در خوزستان را در پی داشته است.

نماینده مردم اهواز، باوی، حمیدیه و کارون در مجلس شورای  اسلامی از مردم خواستار جدی گرفتن رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی و پروتکل‌های بهداشتی شد و افزود: از مردم استان  تقاضا داریم برای حفظ جان خود و عزیزانشان در شرایط فعلی پروتکل‌های بهداشتی و دستورالعمل‌های ستاد مقابله با کرونا را رعایت کنند و جدی بگیرند.

وی سیاست‌های غلط دولت را در عادی انگاری شرایط کرونا در خوزستان موثر دانست و ادامه داد: برگزاری جشنواره ها، همایش‌های دولتی و نمایشگاه‌ها در خوزستان شرایط را برای ابتلای بیشتر مردم به کرونا فراهم کرد و باعث عادی‌انگاری این بیماری توسط مردم شد.

عضو کمیسیون عمران مجلس بر ضرورت اعمال محدودیت‌هایی برای حفظ و تامین سلامت مردم تاکید کرد و افزود: اصناف طی یک سال با مشکلات معیشتی زیادی مواجه بودند بنابراین معیشت آنها باید مورد توجه جدی قرار گیرد همچنین از کارگران روزمزد و بخش خصوصی و کسبه نباید غافل شد.

یوسفی با ابزار نگرانی از اینکه کادر درمانی به شدت تحت فشار هستند، گفت: باید در مورد سفرها به خوزستان محدودیت‌های جدی اعمال و نسبت به کنترل ورودی شهرهای استان اقدام کرد البته این کار باید با رعایت تمامی جوانب انجام شود در واقع موافق اعمال محدودیت‌های جدی اما مخالف تعطیلی تمامی صنوف هستیم./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet