خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1399/12/09 14:19:03
سرویس استان ها
فلاحی:

جواب عهد شکنی دشمن ایستادگی  و مقاومت است

نماینده مردم همدان در مجلس با بیان اینکه جواب عهد شکنی دشمن ایستادگی  و مقاومت است،گفت:مذاکره برای رفع کامل تحریم ها بود نه برای اینکه سرگرم شویم.
جواب عهد شکنی دشمن ایستادگی  و مقاومت است نماینده مردم همدان در مجلس با بیان اینکه جواب عهد شکنی دشمن ایستادگی  و مقاومت است،گفت:مذاکره برای رفع کامل تحریم ها بود نه برای اینکه سرگرم شویم. https://cdn.icana.ir/d/019/202007107382202424.jpg جواب,عهد,شکنی,دشمن,ایستادگی, و,مقاومت,است Icana

 به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت دردیدار با مردم روستای گراچقا گفت: در این برهه از زمان و با توجه به مشکلات موجود در جامعه باید مردم پا به پای ولی جامعه ایستادگی کنند.

نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی بعد ازاقامه نماز در مسجد این روستا ضمن تبریک میلاد امیرالمومنین علی (ع)، افزود: در برابر دشمن هرچقدر عقب نشینی کنیم دشمن جلوتر می آید و منطق دین ما این است که در برابر دشمن عقب نشینی نکنیم و جواب عهد شکنی دشمن ایستادگی در برابر اوست.

وی یاد آور شد: زمانی که مردم شعار می دادند انرژی هسته ای حق مسلم ماست  و جامعه با تمام توان ایستادگی کرد و نتیجه این مقاومت باعث شد چرخ سانتریفیوژها بچرخد.

فلاحی قانون اقدام راهبردی لغو تحریم ها را اجرایی دانست و تصریح کرد: دولت اگر از این قانون تخطی کند باید پاسخگو باشد و مذاکره برای رفع کامل تحریم ها بود نه برای اینکه سرگرم شویم.

وی با اشاره به اینکه کشور ایران کشور ثروتمندی است؛ خاطر نشان ساخت: مشکلات معیشتی و اقتصادی که در حال حاضر در جامعه وجود دارد ناشی از سومدیریت و بی تدبیری است برخی مدیران است.

نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی یاد آور شد: در همدان نیز به دلیل درست مدیریت نکردن اقلام معیشتی متاسفانه مردم دچار مشکل هستند که همه این مشکلات نیز ناشی از سو مدیریت  است.

فلاحی در بخش دیگری از سخنان خود با استناد به بیانات مقام معظم رهبری که فرمودند، باید تحریم ها خنثی شود، اظهار داشت: ما در صنایع نظامی خود کفا شده ایم و تحریم ها را باید خنثی کنیم.

وی افزود: درحوزه اقتصاد تفکر لیبرال بجای تکیه به توان داخلی،  تمام وقت کشور را صرف مذاکره شده  است و ما در دنیا رتبه اول منابع طبیعی  و نیروی انسانی را داریم اما در استفاده از آن رتبه آخر را هستیم  و این در حالی است که ایران ظرفیت اشتغال ٢١ میلیون نفر را فقط در بخش معدن دارد.

فلاحی با اشاره به اینکه تمام همت و تلاش مجلس همواره رفع مشکلات مردم است، یاد آور شد: هرجا که مجلس مورد هجمه قرار می گیرد، قطعا مجلس جلوی فسادی را گرفته است.

وی در پایان سخنان خود بازار پاکستان, عراق و افغانستان را راه ارتباطی برای صادرات دانست و افزود: کشورهای منطقه بهترین راه ارتباطی برای توسعه اقتصادی کشور هستند./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet