هدر موبایل
1399/12/09 15:17:23
سرویس استان ها
حدادی:

اعتبارات استان البرز محدود است

نماینده مردم ساوجبلاغ در مجلس با بیان اینکه اعتبارات استان البرز محدود است،گفت: اعتبارات کنونی نیاز استان البرز را پاسخگو نیست.
اعتبارات استان البرز محدود است نماینده مردم ساوجبلاغ در مجلس با بیان اینکه اعتبارات استان البرز محدود است،گفت: اعتبارات کنونی نیاز استان البرز را پاسخگو نیست. https://cdn.icana.ir/d/019/202006102166568495.jpg اعتبارات,استان,البرز,محدود,است Icana

به گزارش  خبر نگار  خبرگزاری خانه ملت ، علی حدادی در جمع  مردم شهرستان چهارباغ ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای والامقام گفت: امروز باور همه ما این است که وجود نازنین رهبر معظم انقلاب اسلامی به عنوان نایب بر حق امام عصر (عج) است و همه ما سرباز ولایت هستیم و به آن افتخار می‌کنیم اما این سربازی در شعار نباید باقی بماند و در عمل نیز باید باشد.

نماینده مردم ساوجبلاغ  در  مجلس شورای اسلامی ادامه افزود: آنچه که در گام دوم انقلاب اسلامی تاکید شده و مقام معظم رهبری نیز نقشه راه را ترسیم نموده اند دشمن شناسی و بصیرت افزایی است و خود ایشان بارها تاکید بر مراقبت و مواظبت از تحریف انقلاب شده اند اما این تحریف از نفوذ آغاز می شود و از بدنه بخشی از حاکمیت که امروز شاهد و ناظر آن هستیم.

حدادی در ادامه با اشاره به وصیت سیاسی الهی حضرت امام خمینی (ره) اشاره کرد و  ادامه داد: خداباوری، مردم باوری و خود باوری که در وصیت نامه سیاسی الهی امام راحل (ره) اشاره شده است و همه مسولین از خود بنده که کوچک همه مردم هستم تا دیگران موظف هستیم اگر وظایفی را بر عهده گرفتیم پای کار باشیم.

نماینده مردم ساوجبلاغ، نظرآباد، طالقان و چهارباغ در مجلس شورای اسلامی در ادامه با اشاره به بودجه و اعتبارات استان البرز  افزود: ظرفیت های خوبی در استان البرز داریم اما متاسفانه اعتبارات محدود است و نیاز استان را پاسخگو نیست و این موضوع را بارها در مجلس و جلسات کشوری و استانی تذکر داده‌ام.

سخنگوی کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مجلس شورای اسلامی در ادامه به اقدام به موقع مجلس در موضوع انرژی هسته ای اشاره کرد و یادآورشد: همانطور که در بیانات رهبر فرزانه انقلاب اسلامی بود، انرژی هسته ای کمتر از استخراج نفت نیست و نیاز کشور در تولید انرژی های مختلف کاملا مشهود است اما متاسفانه در سال های ۸۲ تا ۸۴ مذاکراتی اتفاق افتاد و عقب نشینی هایی صورت‌گرفت و در مذاکرات هسته ای هم این اتفاقات و عقب نشینی ها ادامه پیدا کرد.

نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی به ظرفیتهای بومی حوزه انتخابیه خود هم اشاره کرد و گفت: تولید داروهای اولیه انسولین در منطقه و بهره برداری از آن در چندماه آینده و تولید واکسن کرونا در شهرک دارویی برکت از این ظرفیت‌هاست و دولتمردان چه در کشور و استان باید با جدیت پای کار باشند و و مشکلات امروز جامعه را با تدبیر و برنامه‌ریزی حل کنند.

وی در ادامه به برخی شنیده ها مبنی بر دست اندازی به منابع طبیعی در استان اشاره کرد و ادامه داد: نباید منابع طبیعی مورد سوءاستفاده برخی افراد خاص قرار بگیرد و باید منابع طبیعی در اختیار جوانان مستعد در راستای اشتغالزایی و تولید قرار گیرد و باید از این منابع مراقبت شود.

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet