خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1399/12/09 14:21:37
سرویس صحن
جوکار در تذکر شفاهی؛

قانون اقدام راهبردی مقابله با تحریم ها باید به طور کامل اجرا شود

رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراهای مجلس گفت: تک صدایی یعنی قانون اقدام راهبردی برای لغو تحریم ها باید به طور کامل و دقیق اجرا شود.
قانون اقدام راهبردی مقابله با تحریم ها باید به طور کامل اجرا شود رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراهای مجلس گفت: تک صدایی یعنی قانون اقدام راهبردی برای لغو تحریم ها باید به طور کامل و دقیق اجرا شود. https://cdn.icana.ir/d/019/202009107154488688.jpg قانون,اقدام,راهبردی,مقابله,با,تحریم,ها,باید,به,طور,کامل,اجرا,شود Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، محمدصالح جوکار در نشست علنی نوبت دوم امروز (شنبه، 9 اسفندماه) مجلس شورای اسلامی ضمن تسلیت وفات حضرت زینب (س)، گفت: در رابطه با قانون راهبردی مقابله با تحریم ها رهبری معظم حمایت کامل را از آن بارها اعلام کردند.

وی افزود: موضوع یک صدایی بسیار مهم است اما باید حول محور اجرای دقیق این قانون باشد و قانون اقدام راهبردی برای رفع تحریم ها باید به طور کامل اجرا شود.

نماینده مردم یزد، اشکذر،بخش ندوشن و دهستان سورک در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: این اصل بسیار مهمی است که دولت باید یک به یک بندهای این قانون را اجرایی کند، آنچه که مهم است در مقابل دشمنان و بیگانگان و کسانی که با ما مذاکره کردند و توافقات را شکستند این است که ما بایستی برای آن ها شرط بگذاریم و آن ها در جایگاهی نیستند که برای ما پیش شرط تعیین کنند.

رئیس کمیسیون داخلی کشور و شوراهای مجلس با اشاره به موضوع مهم افزایش قیمت نهاده های دامی، مطرح کرد: متاسفانه کمبود نهاده های دامی بر روی قیمت گوشت، تخم مرغ، لبنیات، شیر اثر گذاشته است و مردم را دچار مشکلات عدیده ای کرده است.

وی با تذکر به وزیر آموزش و پرورش ادامه داد: نیروهای خرید خدمات آموزشی حدود 7 ماه است که حقوق دریافت نکرده اند./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet