هدر موبایل
1399/12/09 16:12:36
سرویس سیاسی
رئیس کمیته روابط خارجی مجلس خبر داد:

تشکیل کمیته‌‎ای برای نظارت بر حسن اجرای قانون اقدام راهبردی

رئیس کمیته روابط خارجی کمیسیون امنیت ملی وسیاست خارجی مجلس از تشکیل قریب الوقوع کمیته مشترکی با کمیسیون انرژی برای نظارت بر حسن اجرای قانون اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها و صیانت از منافع ملت ایران خبر داد.
تشکیل کمیته‌‎ای برای نظارت بر حسن اجرای قانون اقدام راهبردی رئیس کمیته روابط خارجی کمیسیون امنیت ملی وسیاست خارجی مجلس از تشکیل قریب الوقوع کمیته مشترکی با کمیسیون انرژی برای نظارت بر حسن اجرای قانون اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها و صیانت از منافع ملت ایران خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/202102103385136424.jpg تشکیل,کمیته‌‎ای,برای,نظارت,بر,حسن,اجرای,قانون,اقدام,راهبردی Icana

عباس گلرو در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، اظهار داشت: مجلس تمام تحرکات بین المللی به ویژه اقدامات آژانس بین الملی انرژی اتمی را رصد می کند  و  بر این اساس نقشه راهی را ترسیم کرده است تا قانون به شکل کامل اجرا شود.

وی افزود: تعهدات طرف مقابل نیز باید رصد شود و میزان التزام آنها مورد بررسی قرار گیرد و لازم است بر اساس قانون, جمهوری اسلامی ایران نیز تعهدات فرا  پادمانی را متوقف کند و اقدامات شفاف ساز را بیش از این نداشته باشد چرا که در حال حاضر وقت آن رسیده است که طرف های غربی قدم رو به جلو بردارند.

کمیسیون امنیت ملی برای این مسیر در حال تنظیم نقشه راه میباشد و کمیته مشترکی تشکیل خواهد شد تا از نظر فنی بررسی شود و اقدامات صورت گرفته در چارچوب توقف اجرای پروتکل الحاقی و همچنین اجرای کل قانون اقدام راهبردی به طور دقیق رصد شود./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet