هدر موبایل
1399/12/09 17:31:00
سرویس حوزه ریاست

نشست صمیمانه کارکنان اداره کل دفاتر نمایندگان با مشاور و رئیس حوزه ریاست مجلس

نشست صمیمانه کارکنان اداره کل دفاتر نمایندگان صبح روز شنبه ۹ اسفند ۱۳۹۹ با حضور جناب آقای دکتر نگاهداری، مشاور ور رئیس محترم حوزه ریاست مجلس شورای اسلامی برگزار شد.
نشست صمیمانه کارکنان اداره کل دفاتر نمایندگان با مشاور و رئیس حوزه ریاست مجلس نشست صمیمانه کارکنان اداره کل دفاتر نمایندگان صبح روز شنبه ۹ اسفند ۱۳۹۹ با حضور جناب آقای دکتر نگاهداری، مشاور ور رئیس محترم حوزه ریاست مجلس شورای اسلامی برگزار شد. https://cdn.icana.ir/d/019/202102101952645291.jpg نشست,صمیمانه,کارکنان,اداره,کل,دفاتر,نمایندگان,با,مشاور,و,رئیس,حوزه,ریاست,مجلس Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، در این نشست که صبح روز شنبه ۹ اسفند ۱۳۹۹ در محل نمازخانه نمایندگان برگزار شد، در ابتدا چند نفر از همکاران اداره کل دفاتر به نمایندگی از همکاران آن مجموعه به طرح مباحث و مشکلات خود پرداختند.

در ادامه جناب آقای رجبی مدیرکل محترم اداره کل دفاتر ضمن تشکر از تشریف فرمایی آقای دکتر نگاهداری مشاور و رئیس حوزه ریاست مجلس، گزارشی از اقدامات صورت گرفته و برنامه های تحولی و آینده اداره کل ارائه دادند.

در انتها جناب آقای دکتر نگاهداری با تقدیر و تشکر از زحمات همکاران خدوم اداره کل دفاتر، آن مجموعه را از مهمترین و فعال ترین ادارات کل سازمان مجلس از حیث ارتباط مستقیم با ارباب رجوع نامبرده و اشاره داشت که عملکرد این اداره کل می تواند مورد قضاوت مخاطبین، مراجعین و افکار عمومی در موضوع ارزیابی عملکرد مجلس و رویکرد مردمی سازی مجلس یازدهم قرار گیرد.

دکتر نگاهداری ضمن قول مساعد برای پیگیری مسائل و مشکلات همکاران اداره کل دفاتر نمایندگان، از خدای متعال دوام توفیقات معنوی همکاران در خدمت رسانی به مردم شریف ایران اسلامی و موفقیت را برای همکاران خواستار شد.

پس از نشست صمیمانه، دکتر نگاهداری مشاور و رئیس حوزه ریاست مجلس در معیت آقایان رحمتی مدیرکل بازرسی مجلس،کردلو مدیرکل دفتر معاونت اجرایی و رجبی مدیرکل دفاتر با حضور در ساختمان دفاتر نمایندگان و سالن مراجعات مجلس ضمن بازدید با همکارن مستقر در آن مجموعه به گفتگو پرداخت و از نزدیک با مسائل و مشکلات آنان آشنا شد.

پایان پیام/

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet