هدر موبایل
1399/12/10 14:17:32
سرویس استان ها
یوسفی:

رفع معضل قطعی آب در اهواز به اقدامات اساسی نیاز دارد

نماینده مردم اهواز در مجلس با بیان اینکه کم کاری برخی از مسئولان توجیه ندارد،گفت: باید فکر اساسی برای رفع مشکل قطعی آب در اهواز کرد.
رفع معضل قطعی آب در اهواز به اقدامات اساسی نیاز دارد نماینده مردم اهواز در مجلس با بیان اینکه کم کاری برخی از مسئولان توجیه ندارد،گفت: باید فکر اساسی برای رفع مشکل قطعی آب در اهواز کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/202010104262085188.jpg رفع معضل قطعی,آب در,اهواز,به,اقدامات,اساسی,نیاز,دارد Icana

به گزارش خبرنگار  خبرگزاری خانه ملت، مجتبی یوسفی درباره وضعیت  قطعی آب در اهواز ، گفت:بنده به عنوان نماینده مردم ،بابت قطعی آب عذر خواهی می‌کنم بنابراین باید اقدامات  اساسی  برای رفع معضل  قطعی آب  در اهواز کرد.

نماینده مردم اهواز در مجلس شورای  اسلامی تصریح کرد: به همراه حقیقی پور مدیرعامل آبفا خوزستان از تصفیه خانه شماره ۲ اهواز بازدید بعمل آمد و این درحالی که در این بازدید، ضمن بررسی روند اجرایی و اطلاع از آخرین اقدامات انجام شده، از کوتاهی و کم کاری برخی مسئولین در عقب ماندگی شهر و بی توجهی به تصفیه خانه شماره ۲ اهواز انتقاداتی مطرح شد.

وی همچنین به دلیل قطعی آب در اهواز از مردم عذرخواهی کرد و  افزود که این موضوع تا وصول نتیجه در تهران، کمیسیون عمران و صحن مجلس پیگیری خواهد شد.

 نماینده مردم اهواز در  مجلس در پایان نیز از زحمات پرسنل و کارکنان سازمان آبفا اهواز بابت تلاش و خدمت بی وقفه در روزهای اخیر تشکر کرد./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet