هدر موبایل
1399/12/10 13:11:49
سرویس استان ها
قاسمی‌پور:

آزمون دکتری تخصصی در مریوان برگزار می‌شود

نماینده مردم مریوان و سروآباد در مجلس،گفت:برای اولین‌بار؛ آزمون پذیرش دوره‌های دکتری تخصصی دانشگاه های کشور در مریوان برگزار می‌گردد.
آزمون دکتری تخصصی در مریوان برگزار می‌شود نماینده مردم مریوان و سروآباد در مجلس،گفت:برای اولین‌بار؛ آزمون پذیرش دوره‌های دکتری تخصصی دانشگاه های کشور در مریوان برگزار می‌گردد. https://cdn.icana.ir/d/019/202010101048311703.jpg آزمون,دکتری,تخصصی,در,مریوان,برگزار,می‌شود Icana

 شیوا قاسمی‌پوردر گفت و گو با خبرنگار  خبرگزاری  خانه ملت  درباره برگزاری  آزمون دکتری تخصصی در مریوان، گفت: پیرو درخواست جمعی از فارغ‌التحصیلان دوره کارشناسی‌ارشد و داوطلبین دوره‌های دکتری شهرستان‌های مریوان و سروآباد در خصوص برگزاری آزمون دوره تخصصی دکتری در شهر مریوان به دلیل نگرانی از شیوع و شروع پیک چهارم کرونا و مشکلات رفت و آمد، این مهم به دلیل حفظ سلامتی داوطلبین در دستور کار قرار گرفت.

 نماینده مردم  مریوان و سروآباد در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد:‌ خوشبختانه با موافقت رئیس  سازمان سنجش کشور این آزمون در دانشگاه پیام‌نور مریوان برگزار خواهد شد.

  نماینده مردم مریوان در مجلس یادآورشد :لازم به‌ذکر است آزمون ورودی دوره تخصصی دکتری دانشگاه‌های سراسر کشور در تاریخ ۱۵ اسفند ماه برگزار می‌شود که تعداد داوطلبین شهرستان‌های مریوان و سروآباد در این آزمون ۱۷۲ نفر هستند./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet