هدر موبایل
1399/12/10 14:13:19
سرویس استان ها
کوهساری:

شاخص‌های بهداشت و درمان در رامیان و آزادشهر پائین است

نماینده مردم رامیان و آزادشهر در مجلس بابیان اینکه گندم تولیدی کشاورزان گلستانی در استان آرد شود،گفت: پائین بودن شاخص‌های بهداشت و درمان در شهرستان های رامیان و آزادشهر نیازمند بررسی  است.
شاخص‌های بهداشت و درمان در رامیان و آزادشهر پائین است نماینده مردم رامیان و آزادشهر در مجلس بابیان اینکه گندم تولیدی کشاورزان گلستانی در استان آرد شود،گفت: پائین بودن شاخص‌های بهداشت و درمان در شهرستان های رامیان و آزادشهر نیازمند بررسی  است. https://cdn.icana.ir/d/019/202012108897285280.jpg شاخص‌های,بهداشت,و,درمان,در,رامیان,و,آزادشهر,پائین,است Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت غلامعلی کوهساری در تشریح  جلسه  ستاد فرماندهی  اقتصاد مقاومتی استان با حضور  جهانگیری معاون اول رئیس جمهور  همراه بود، خاطرنشان کرد: پائین بودن درآمد سرانه مردم و  مشکلات آب شرب و نان  از  مشکلات اساسی مردم در این حوزه انتخابیه  است.

 نماینده مردم رامیان و آزادشهر در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه گندم تولیدی کشاورزان گلستانی در استان آرد شود تصریح کرد: پائین بودن شاخص های بهداشت و درمان در شهرستان های رامیان و آزادشهر نیازمند بررسی  است.

وی بابیان اینکه عدم پرداخت مطالبات کرونا به پرستاران گلستانی  از دیگر  مشکلات کنونی  در  حوزه درمان است ادامه داد:کمبود علوفه و دان، برقی کردن چاه های کشاورزی،لغو ممنوعیت کشت برنج در گلستان، کمبود تجهیزات مدیریت بحران در گلستان از مواردی است که  می بایست در دستور کار قرار بگیرد.

نماینده مردم رامیان و آزادشهر درمجلس یادآورشد: ناچیز بودن میزان سرمایه‌گذاری  هلدینگ های تامین اجتماعی شستا و‌بنیاد مستضعفان در گلستان یکی از موضوعات اساسی که  باید تجزیه و تحلیل شود./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet