خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1399/12/10 11:41:12
سرویس بین الملل
عباس‌زاده با اشاره به مواضع ضدسعودی اخیر ایالات متحده:

فشار مضاعف بایدن به بن‌سلمان برای کسب امتیازات بیشتر است

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس با اشاره به مواضع ضدسعودی اخیر مقامات آمریکایی، گفت: بایدن با اعمال فشار مضاعف به بن سلمان به دنبال کسب امتیازات بیشتر از عربستان است.
فشار مضاعف بایدن به بن‌سلمان برای کسب امتیازات بیشتر است عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس با اشاره به مواضع ضدسعودی اخیر مقامات آمریکایی، گفت: بایدن با اعمال فشار مضاعف به بن سلمان به دنبال کسب امتیازات بیشتر از عربستان است. https://cdn.icana.ir/d/019/202009106538113668.jpg فشار,مضاعف,بایدن,به,بن‌سلمان,برای,کسب,امتیازات,بیشتر,است Icana

محمود عباس زاده مشکینی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در توضیح اظهارات اخیر مقامات آمریکایی درباره عربستان و نقش بن سلمان در قتل جمال خاشقجی، گفت: رئیس جمهور جدید آمریکا به زعم خود برای دفاع از حقوق بشر، رسانه‌ها، روزنامه نگاران و ترمیم چهره مخدوش آمریکا در میان افکار بین الملل، مواضع جدیدی را علیه سعودی‌ها اتخاذ کرده است.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی افزود: آمریکا همچنین با اعمال فشار مضاعف به بن‌سلمان به دنبال کسب امتیازات بیشتر از عربستان است.

وی معتقد است: مواضع جدید دولت آمریکا علیه عربستان تاثیری در روابط دو کشور و تحولات منطقه ندارد. عربستان منافع اقتصادی کلانی برای سعودی‌ها دارد و سیاست آمریکا بنا بر اظهارات خودشان دوشیدن سعودی‌ها است.

عباس زاده مشکینی در ادامه اظهار کرد: عربستان دارای منابع غنی انرژی است و این موضوع برای آمریکایی‌ها از اهمیت فراوانی برخوردار است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet