خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1399/12/10 11:56:31
سرویس صحن
منتظری در تذکر شفاهی خطاب به وزیر آموزش و پرورش تاکید کرد:

ضرورت پرداخت حق الزحمه معلمان رسمی

نماینده مردم گرگان و آق قلا در مجلس یازدهم از وزیر آموزش و پرورش خواستار پرداخت حق الزحمه معلمان رسمی و تعیین تکلیف وضعیت آموزشیاران نهضت سوادآموزی از سال ۹۱ به بعد شد.
ضرورت پرداخت حق الزحمه معلمان رسمی نماینده مردم گرگان و آق قلا در مجلس یازدهم از وزیر آموزش و پرورش خواستار پرداخت حق الزحمه معلمان رسمی و تعیین تکلیف وضعیت آموزشیاران نهضت سوادآموزی از سال 91 به بعد شد. https://cdn.icana.ir/d/019/202012100957578390.jpg ضرورت,پرداخت,حق,الزحمه,معلمان,رسمی Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، غلامرضا منتظری در نشست علنی امروز (یکشنبه 10 اسفندماه) مجلس شورای اسلامی  در تذکر شفاهی از موضع انقلابی مجلس در مورد قانون رفع تحریم ها تشکر کرد و گفت: همچنین از رهبر معظم انقلاب برای دفاع از این قانون تقدیر و تشکر می کنم.

نایب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس در تذکری به وزیر آموزش و پرورش گفت: بسیاری از معلمان رسمی، حق الزحمه خود را تاکنون دریافت نکرده اند، نیاز است در پرداخت آن تصریح و همچنین می طلبد نسبت به تعیین تکلیف آموزشیاران نهضت سوادآموزی از سال 91 به بعد اقدام شود.

وی در تذکری به وزیر صمت ادامه داد: وضعیت کنونی توزیع اقلام ضروری شایسته ملت ایران نیست و صف های طولانی اسباب سوءاستفاده بیگانگان را مهیا می کند، انتظار می رود در نحوه توزیع کالاها تجدیدنظر شود.

منتظری به وزیر علوم در رابطه با مشکلات معیشتی کارکنان این وزارتخانه تذکر داد و گفت: نیاز است در اسرع وقت در رفع مشکلات این قشر اقدام شود./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet