هدر موبایل
1399/12/10 12:17:11
سرویس صحن
رسولی نژاد در تذکر شفاهی:

بایدن برای ما تفاوتی با ترامپ ندارد

نماینده مردم دماوند و فیروزکوه در مجلس با اشاره به حمله اخیر آمریکایی‌ها به مواضع مقاومت در سوریه خطاب به غرب‌گرایان تصریح کرد: بایدن برای ما تفاوتی با ترامپ ندارد.
بایدن برای ما تفاوتی با ترامپ ندارد نماینده مردم دماوند و فیروزکوه در مجلس با اشاره به حمله اخیر آمریکایی‌ها به مواضع مقاومت در سوریه خطاب به غرب‌گرایان تصریح کرد: بایدن برای ما تفاوتی با ترامپ ندارد. https://cdn.icana.ir/d/019/202009102275549882.jpg بایدن,برای,ما,تفاوتی,با,ترامپ,ندارد Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، سیداحمد رسولی نژاد در نشست علنی صبح امروز (یکشنبه،10 اسفندماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود گفت: شاهد هستیم نماینده دولت امروز با شرایطی در صحن سخن می‌گوید که گویی دولت دیگری روی کار است یا مجلس مقصر گرانی‌های اخیر است، در حالی که دولت با عملکرد هفت ساله و نیمه خود ارزش پول ملی را به حداقل رساند و باعث گرانی‌های بسیاری شد.

نماینده مردم دماوند و فیروزکوه در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: آقای رئیس جمهور از 4 عمل اصلی در محاسبه دخل و خرج کشور سخن گفتند؛ بله آن ‌گونه که شما 4 عمل اصلی در ریاضی را بلد هستید، ما بلد نیستیم. افزایش قیمت ارز به میزان 800 درصد، افزایش قیمت مسکن به میزان 600 درصد، افزایش قیمت خودرو بیش از 700 درصد، افزایش قیمت مواد غذایی بیش از 500 درصد موید عملکرد دولت بوده است.

وی با اشاره به اینکه  در روزهای پایانی سال قرار داریم و در این روزها وظیفه دولت نظارت بر بازار شب عید است، تصریح کرد: در این شرایط نظارت‌های میدانی ضرورت دارد ولی مراجعات مکرر مردم نشان می‌دهد که مصوبه معیشتی مجلس مبنی بر اینکه باید حداقل 60 میلیون نفر از هموطنان عزیزمان را تحت پوشش قرار دهد، اجرایی نشده است لذا از ریاست مجلس انتظار می‌رود که با قدرت و جدیت این موضوع را پیگیری کند و از دولت بخواهد گزارش جامعی از اجرای مصوبه معیشتی مجلس به ما ارائه دهد.

رسولی‌نژاد در بخش دیگر از اظهارات خود یادآور شد: خبرگزاری دولتی ایرنا نوشت توافق با آژانس اتمی برای نظارت بر تأسیسات هسته‌ای پاسخ به چراغ سبز بایدن به ایران بود، در پاسخ به این خبرگزاری و غرب‌گرایان باید گفت که بایدن با حمله به جبهه مقاومت در سوریه نشان داد که تفاوتی با ترامپ ندارد و فقط بر روی دستان چدنی نظام جنایتکار آمریکا دستکش مخملی کشیده است./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet