هدر موبایل
1399/12/10 12:20:52
سرویس صحن
صالحی در تذکر شفاهی:

لزوم اجرا و تکمیل فاضلاب شهرهای حومه اقلید

نماینده مردم اقلید در مجلس با بیان اینکه لازم است وضعیت فاضلاب سِدِه، حسن آباد و دژکُرد پیگیری شود، گفت: در صورت عدم پیگیری، فاضلاب شهر سِدِه که در ۶ کیلومتری سد ملاصدرا قرار دارد، در آب این سد رسوخ خواهد کرد.
لزوم اجرا و تکمیل فاضلاب شهرهای حومه اقلید نماینده مردم اقلید در مجلس با بیان اینکه لازم است وضعیت فاضلاب سِدِه، حسن آباد و دژکُرد پیگیری شود، گفت: در صورت عدم پیگیری، فاضلاب شهر سِدِه که در 6 کیلومتری سد ملاصدرا قرار دارد، در آب این سد رسوخ خواهد کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/202007101179155213.jpg لزوم,اجرا,و,تکمیل,فاضلاب,شهرهای,حومه,اقلید Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، مسلم صالحی در نشست علنی امروز (یکشنبه 10 اسفندماه) مجلس شورای اسلامی  در تذکر شفاهی ضمن تشکر از نمایندگان بابت موافقت با پیشنهاد امهال و بخشودگی وام های کشاورزان خسارت دیده از خشکسالی گفت: این مورد می تواند کمک بزرگی به کشاورزان در شرایط بد اقتصادی باشد و بتواند از بخشودگی سود وام ها استفاده کند، لذا از کشاورزان تقاضا می شود در فرصت تعیین شده اقدامات لازم را صورت دهند تا فرصت از دست نرود.

نماینده مردم اقلید در مجلس یازدهم ضمن تشکر از وزارت نیرو درخصوص موافقت با پست دوم 66 کیلوواتی در شهرستان اقلید ادامه داد: با این اقدام می توان مشکل کمبود پست در این شهرستان را جبران کرد.

وی ضمن تشکر از رئیس شرکت آب و فاضلاب کشور درخصوص موافقت اجرا و تکمیل فاضلاب شهر اقلید از طریق فاینانس گفت: لازم است فاضلاب سِدِه، حسن آباد و دژکُرد را پیگیر باشند، مخصوصاً شهر سِدِه که در 6 کیلومتری سد ملاصدرا قرار دارد و فاضلاب این شهر قطعاً در آب سد رسوخ خواهد کرد. لذا تفاضا می شود پیگیری های لازم صورت گیرد تا مردم دچار خطر نشوند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet