شعار سال ۱۴۰۰ / تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها
1399/12/10 18:10:28
سرویس اقتصادی
راستینه مطرح کرد

ارجاع "طرح تحقیق و تفحص از انتقال‌های آب بین حوضه‌ای توسط وزارت نیرو" به کمیسیون کشاورزی

نماینده مردم شهرکرد، بن وسامان در مجلس از ارجاع "طرح تحقیق و تفحص از انتقال‌های آب بین حوضه‌ای توسط وزارت نیرو" با موافقت هیئت رئیسه مجلس به کمیسیون کشاورزی خبر داد.
ارجاع "طرح تحقیق و تفحص از انتقال‌های آب بین حوضه‌ای توسط وزارت نیرو" به کمیسیون کشاورزی نماینده مردم شهرکرد، بن وسامان در مجلس از ارجاع "طرح تحقیق و تفحص از انتقال‌های آب بین حوضه‌ای توسط وزارت نیرو" با موافقت هیئت رئیسه مجلس به کمیسیون کشاورزی خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/202009104131193417.jpg ارجاع,"طرح,تحقیق,و,تفحص,از,انتقال‌های,آب,بین,حوضه‌ای,توسط,وزارت,نیرو",به,کمیسیون,کشاورزی Icana

احمد راستینه در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت از ارجاع "طرح تحقیق و تفحص از انتقال‌های آب بین حوضه‌ای توسط وزارت نیرو" به کمیسیون کشاورزی با موافقت هیئت رئیسه مجلس خبر داد و گفت: این طرح تحقیق و تفحص را بنده مطرح کرده و با امضای تعدادی از نمایندگان به کمیسیون تخصصی ارجاع شد، کمیسیون نیز مکلف است ضمن بررسی نتیجه را حداکثر ظرف 2 هفته اعلام کند.

نماینده مردم شهرکرد، بن وسامان در مجلس شواری اسلامی با بیان اینکه تحقیق و تفحص مذکور براساس ماده ۲۱۲ آیین‌نامه مجلس مطرح شده و به صورت ویژه پیگیری خواهد شد، ادامه داد: مهمترین مباحث مطروحه در این تحقیق و تفحص به انتقال‌های آب بین حوضه‌ای آنچه اجرا شده و آنچه با فشار و لابی به دنبال اجرای آن هستند ازجمله گلاب و بهشت‌آباد معطوف است.

وی افزود: همچنین سایر طرح‌های انتقال آب که مطالعات زیست محیطی آن‌ها و بررسی حقوق استان‌های مبدا به‌ویژه در استان‌های چهارمحال و بختیاری و خوزستان مورد اعتراض است و بیش از آنکه نکات فنی تخصصی و نیاز آب شرب مدنظر باشد فشارهای سیاسی و قدرت تاثیرگذارند مورد توجه قرار گرفته است./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet