هدر موبایل
1388/08/26 09:25:00
سرویس صحن

تذکر کوچک زاده به سخنان جلسه روز گذشته لاریجانی

**مهدی کوچک زاده نسبت به سخنان جلسه روز یکشنبه رییس مجلس در پاسخ به تذکر وی تذکر داد.

به گزارش خبرنگار خانه ملت، مهدی کوچک زاده در ابتدای جلسه علنی امروز سه‌شنبه مجلس شورای اسلامی با استناد به ماده 77 آیین نمه داخلی مجلس اظهار داشت: در جلسه روز یکشنبه مجلس در پاسخ به این تذکر بنده که حرف بی‌مبنا و غیر دقیق زدن و ایراد اتهاماتی که نیاز به اثبات قضایی دارد از تریبون مجلس، می‌تواند موجب تنزل و خدشه در شان و جایگاه مجلس شود، ریاست مجلس ضمن قطع تریبون من برای چندمین بار اهانت‌هایی به اینجانب کردند که شایسته شان و جایگاه رئیس مجلس نبود.

وی افزود: من از آنچه ایشان گفتند، اگر چه دستمایه بیمار دلان خزیده در کسوت خطیر و حساس فعالیت رسانه‌ای قرار گرفت، بنابه توصیه خیرخواهانه دوستان گذشتم و در پیشگاه خدا گلایه‌هایم را عرضه خواهم داشت.

کوچک زاده تصریح کرد: اما برای اینکه این رسم سخیف ایراد اتهامات بی مبنا از تریبون مجلس در جهت تخریب، ملغی شود، خطاب به خودم و همه همکاران فرازی از فرمایشات گوهر بار امام رحمه‌ا... را هدیه می‌کنم.

نماینده تهران در واکنش به مخالفت نمایندگان که با فریاد دو دو نظرشان را نسبت به تذکر وی اعلام می‌کردند، گفت: از اینجا به بعد فرمایشات حضرت امام است و امیدوارم دو دو نکنید.

کوچک زاده یادآور شد: امام (رع) می‌فرمایند اگر بنا باشد که شما به جای اینکه اقتصاد مردم را درست کنید و به جای اینکه این کشور را بررسی کنید و ببینید کجاهاست که مخروبه است و مردم از همه چیز ساقط هستند، به جای اینکه اگر بنشینید سر مسند و با حرف و فحاشی و هم مسایل را غفلت از آن بکنید.این همان است که قدرت‌های بزرگ می‌خواهند تا این ممکلت خرابه بماند و صدای مردم درآید. این همان است و شما هم عمال امریکایید منتهی ملتفت نیستید. یک عاملی داریم که مستقیما از سفارت امریکا دستور می‌گیرد، یک عاملی داریم که برای او کار می‌کند و خودش نمی‌فهمد. خود آدم نمی‌فهمد که برای که کار می‌کند. اگر شما کار به مردم نداشته باشید و فقط مشغول این باشید که من چطورم، شما چطورید، مردم با من هستند، با شما هستند، اگر فکر این باشید. این همان است که امریکا می خواهد و شما از عمال امریکا هستید و در عذاب با آنهایی که از عمال امریکا بودند با توجه مشترک هستید.

کوچک زاده ادامه داد: من به همین دلیل از پاسخ به جزییات اهانت‌هایی که آقای لاریجانی کردند، گذشت کردم.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet