شعار سال ۱۴۰۰ / تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها
1399/12/10 19:50:34
سرویس سیاسی
همتی:

هئیتی از کمیسیون امنیت ملی در هفته جاری به سراوان سفر خواهد کرد

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: هئیتی از کمیسیون امنیت ملی در هفته جاری برای بررسی اتفاقات اخیر به سراوان سفر خواهد کرد و پس از بررسی زوایای حادثه، گزارش سفر در اختیار ریاست مجلس قرار خواهد گرفت.
هئیتی از کمیسیون امنیت ملی در هفته جاری به سراوان سفر خواهد کرد عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: هئیتی از کمیسیون امنیت ملی در هفته جاری برای بررسی اتفاقات اخیر به سراوان سفر خواهد کرد و پس از بررسی زوایای حادثه، گزارش سفر در اختیار ریاست مجلس قرار خواهد گرفت. https://cdn.icana.ir/d/019/202006109162414495.jpg هئیتی,از,کمیسیون,امنیت,ملی,در,هفته,جاری,به,سراوان,سفر,خواهد,کرد Icana

حسن همتی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، به سفر هئیتی از کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس برای بررسی حادثه سراوان اشاره کرد و گفت: هئیتی از کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در هفته جاری به شهر سراوان سفر خواهند کرد تا جزئیات حادثه اخیر در این شهر را مورد بررسی قرار دهند.

نماینده مردم شاهین دژ و تکاب در مجلس افزود: در این سفر همه اتفاقات اخیر در شهر سروان را مورد بررسی قرار خواهیم داد. با مقامات استانی، محلی و هر شخص دیگری که لازم باشد، در خصوص بررسی زوایای این حادثه به گفت‌وگو خواهیم پرداخت.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس بیان کرد: پس از سفر به سراوان و بررسی اتفاقات اخیر، گزارشی در این رابطه به کمیسیون امنیت ملی ارائه خواهیم داد و از آنجا نیز  این گزارش در اختیار رئیس مجلس قرار داده می‌شود./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet