هدر اصلی
1399/12/11 14:33:25
سرویس صحن
حسینی در تذکر شفاهی:

اختصاص سهمیه واکسن به استان خوزستان ضروری است/ کرونا در خوزستان اوج گرفته است

نماینده مردم اهواز در مجلس گفت: از آنجا که هزینه درمان و بستری بیماران کرونا بسیار بالا است، کاهش تعرفه‌ها یا رایگان کردن خدمات درمانی برای افراد مبتلا به این بیماری ضروری است.
اختصاص سهمیه واکسن به استان خوزستان ضروری است/ کرونا در خوزستان اوج گرفته است نماینده مردم اهواز در مجلس گفت: از آنجا که هزینه درمان و بستری بیماران کرونا بسیار بالا است، کاهش تعرفه‌ها یا رایگان کردن خدمات درمانی برای افراد مبتلا به این بیماری ضروری است. https://cdn.icana.ir/d/019/202007109350926884.jpg اختصاص,سهمیه,واکسن,به,استان,خوزستان,ضروری,است/,کرونا,در,خوزستان,اوج,گرفته,است Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، سیدکریم حسینی در نشست علنی نوبت دوم امروز (دوشنبه 11 اسفندماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود، گفت: وضعیت کرونا در استان خوزستان و اجرای محدودیت‌ها مردم را با مشکلات متعددی مواجه کرده است لذا از تمامی مراجع تصمیم‌گیرنده درخواست داریم در مصوبات خود زحمت و دلهره و اضطراب مردم را بیشتر نکنند.

نماینده مردم اهواز، باوی، حمیدیه و کارون در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: از آنجا که هزینه درمان و بستری بیماران کرونا بسیار بالا است، کاهش تعرفه‌ها یا رایگان کردن خدمات درمانی برای افراد مبتلا به این بیماری ضروری است؛ هر چند کمک‌های وزارت بهداشت و درمان خوب بوده اما باید بیشتر شود.

وی بر ضرورت افزایش کمک‌های مالی و تجهیزات بیمارستانی به ویژه دستگاه‌های اکسیژن‌ساز تأکید کرد و گفت: پرداخت حقوق و دستمزد پرسنل زحمت‌کش و ایثارگر بهداشت و درمان و تخصیص سهمیه واکسن به استان خوزستان ضروری است.

حسینی افزود: همچنین تصمیمات خلق‌الساعه در خصوص کاهش 70 درصدی پروازهای استان خوزستان بسیار نابجا است و باید سریعاً تجدیدنظر شود.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم در تذکری به رئیس جمهور و وزیر نیرو بیان کرد: داستان تکراری انتقال آب با طرح‌های غیرعلمی و غیرمنطقی و ناعادلانه از سرچشمه‌های خوزستان و چهارمحال و بختیاری بسیار غلط است و باعث ناراحتی بیشتر مردم استان خواهد شد./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet