شهادت حضرت علی (ع) و شبهای قدر
1399/12/11 14:36:46
سرویس صحن
نصیرائی در تذکر شفاهی:

دامداران با مشکلات تأمین نهاده‌های دامی مواجه هستند

نماینده مردم فردوس و سرایان و طبس و بشرویه در مجلس گفت: رئیس جمهور و وزرای مربوطه باید مشکلات مربوط به نهاده‌های دامی را هر چه سریعتر رفع کنند.
دامداران با مشکلات تأمین نهاده‌های دامی مواجه هستند نماینده مردم فردوس و سرایان و طبس و بشرویه در مجلس گفت: رئیس جمهور و وزرای مربوطه باید مشکلات مربوط به نهاده‌های دامی را هر چه سریعتر رفع کنند. https://cdn.icana.ir/d/019/202005106315349093.jpg دامداران,با,مشکلات,تأمین,نهاده‌های,دامی,مواجه,هستند Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، مجید نصیرائی در نشست علنی نوبت دوم امروز (دوشنبه 11 اسفندماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود گفت: دامداران مشکل جدی در تأمین نهاده‌های دامی دارند.

نماینده مردم فردوس و سرایان و طبس و بشرویه در مجلس شورای اسلامی افزود: در استان خراسان جنوبی به ویژه در شهرستان‌های غرب استان همچون فردوس و سرایان و طبس و بشرویه دامداران مشکلات جدی برای تأمین نهاده های دامی دارند و آنچه هم که به عنوان سهمیه به آنها اختصاص داده می‌شود بسیار کمتر از سهمیه تعیین شده برای آنها بوده است.

وی اظهار کرد: در حال حاضر نهاده‌های دامی که به صورت سهمیه‌ای در اختیار دامداران قرار می‌گیرد دو هزار و 350 هزار تومان است اما همین نهاده را به صورت آزاد کیلویی 7 تومان برای آنها تمام می‌شود بنابراین اگر مسئله رفع مشکلات نهاده‌های دامی مورد توجه مسئولان مربوطه قرار نگیرد، در آینده با بحران‌های جدی روبرو خواهیم شد.

نصیرائی بیان کرد: وقتی که برای تولید‌کننده، تولید شیر و گوشت به صرفه نباشد این دام را به کشتارگاه خواهد برد پس با بحران گوشت و شیر مواجه خواهیم شد لذا چنین موضوعی برای کشور ما خوب نیست.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم ادامه داد: وقتی دانشمندان جوانان کشورمان می‌توانند مهمترین عرصه‌های علمی و فناوری را به دست آورند اما متأسفانه در عرصه مدیریتی کشور این مشکلات وجود دارد که ریاست جمهوری و وزرای مربوطه باید به سرعت برای رفع چنین اشکالاتی تدبیر کنند./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet