هدر اصلی
1399/12/11 14:45:44
سرویس صحن
محمدیاری در تذکر شفاهی:

هیات رئیسه مانع ایراد پیشنهادات مغایر قوانین دائمی درباره بودجه 1400 در صحن شود

نماینده مردم تالش در مجلس از هیات رئیسه خواست با توجه به ضیق وقت اجازه طرح پیشنهادات مغایر قوانین دائمی درباره بودجه ۱۴۰۰ را ندهد.
هیات رئیسه مانع ایراد پیشنهادات مغایر قوانین دائمی درباره بودجه 1400 در صحن شود نماینده مردم تالش در مجلس از هیات رئیسه خواست با توجه به ضیق وقت اجازه طرح پیشنهادات مغایر قوانین دائمی درباره بودجه 1400 را ندهد. https://cdn.icana.ir/d/019/202011102514790211.jpg هیات,رئیسه,مانع,ایراد,پیشنهادات,مغایر,قوانین,دائمی,درباره,بودجه,1400,در,صحن,شود Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، حسن محمدیاری در نشست علنی نوبت دوم امروز (دوشنبه، 11اسفندماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی از درایت رئیس مجلس به جهت اعمال قانون و رفع دغدغه جمعی از نمایندگان قضایی تشکر کرد و گفت: اصلاح فرآیند رأی گیری منجر به معافیت پلکانی مالیاتی دارندگان پایه های قضایی شد و این گروه افراد همانند اعضای هیات علمی دانشگاه ها از این مزیت بهره مند می شوند و در بحث معیشت حاشیه امنی برای آن ها ایجاد می شود.

نماینده مردم طوالش و رضوانشهر و ماسال در مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: امیدواریم خروجی این مصوبه مجلس این باشد که اندک قضاتی که تکریم ارباب رجوع را لحاظ نمی کنند همانند قاطبه قضات به این موضوع اهتمام داشته باشند و شاهد رضایتمندی بیشتر مردم باشیم.

وی با بیان اینکه وقت مجلس ارزشمند است، خطاب به هیات رئیسه مجلس، یادآور شد: فرصت لازم برای ایراد همه پیشنهادات نمایندگان پیرامون بودجه 1400 وجود ندارد بنابراین هیات رئیسه با جرح و تعدیل و کمک از معاونت قوانین و مرکز پژوهش ها تلاش کند مواردی که مغایر قوانین دائمی است در صحن مطرح نشود.

محمدیاری خطاب به وزرای نیرو و جهاد کشاورزی، گفت: با توجه به نزدیکی فصل زراعت مناطقی که در سیل تالش آسیب دیدند را مورد توجه قرار دهند./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet