شهادت حضرت علی (ع) و شبهای قدر
1399/12/11 15:12:23
سرویس صحن
راستینه در صحن علنی؛

عدالتخواهی انقلاب اسلامی زبانزد خاص و عام است

نماینده مردم شهرکرد در مجلس با بیان اینکه عدالتخواهی انقلاب اسلامی زبانزد خاص و عام است، گفت: دستاوردهایی که امروزه استان های محروم و کمتر توسعه یافته دارند، به برکت ۴۲ ساله انقلاب اسلامی است.
عدالتخواهی انقلاب اسلامی زبانزد خاص و عام است نماینده مردم شهرکرد در مجلس با بیان اینکه عدالتخواهی انقلاب اسلامی زبانزد خاص و عام است، گفت: دستاوردهایی که امروزه استان های محروم و کمتر توسعه یافته دارند، به برکت 42 ساله انقلاب اسلامی است. https://cdn.icana.ir/d/019/202012103713878936.jpg عدالتخواهی,انقلاب,اسلامی,زبانزد,خاص,و,عام,است Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، احمد راستینه هفشجانی در نشست علنی نوبت دوم امروز (دوشنبه، 11اسفندماه) مجلس شورای اسلامی در اخطار قانون اساسی با استناد به اصل 3، گفت: در صحن علنی صبح امروز اتفاقی افتاد که ذکر نکته ای را بر خود لازم می دانم؛ بر روح پر فتوح حضرت امام (ره) درود می فرستیم که انقلابی بنا گذاشت که عدالت خواهی آن امروز پرچمداری حرکت ها و نهضت های آزادی بخش جهان شده است.

نماینده شهرکرد، بن وسامان در مجلس شورای اسلامی افزود: حضور بچه های ایران اسلامی از شیعه و سنی در اقصی نقاط دنیا در دفاع از مظلومان جهان زبانزد است.

وی اضافه کرد: اگر می خواهیم به عدالت شیعه بپردازیم، باید حضور سردار دل ها و مدافعان حرم از اقوام و قبایل مختلف شیعه و سنی در دفاع از اهل تسنن درگیر در برابر جبهه تکویری داعش را نظاره کرد.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم با بیان اینکه اگر می خواهیم به عدالت شیعه بپردازیم، باید از اوج عظمت امام (ره) و ولی فقیه نام ببریم که همه اختیارات اجرایی خود را به من و شما تفویض کردند تا بر این صندلی ها از حقوق ملت، اقوام مختلف شیعه و سنی دفاع کنیم، ادامه داد: اگر می خواهیم از عدالت شیعه نام ببریم باید از دفاع 42 ساله انقلاب اسلامی از مردم مظلوم اهل تسنن فلسطین یاد کنیم که امروز جمهوری اسلامی پرچمدار دفاع از مردم مظلوم و تحت ستم رژیم منحوس اسرائیل و ایالات متحده آمریکا است.

راستینه با بیان اینکه عدالتخواهی انقلاب اسلامی در حال حاضر زبانزد خاص و عام است، تصریح کرد: در بیانیه گام دوم مقام معظم رهبری در یک خود انتقادی انقلابی فرمودند با آنچه که باید باشیم فاصله داریم اما دستاوردهایی که امروزه استان های محروم و کمتر توسعه یافته دارند، به برکت 42 ساله انقلاب اسلامی است.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: بنده از استان کمتر توسعه یافته چهارمحال و بختیاری می گویم اما همین استان کمتربرخوردار نیز همه توسعه و پیشرفت های خود را مرهون انقلاب اسلامی است.

وی تاکید کرد: مراقب باشید بر صندلی نمایندگی به گونه ای سخن بگوییم که دستاویزی جهت سوءاستفاده تریبون های دشمنان قسم خورده جمهوری اسلامی نشود.

این نماینده مردم درمجلس یازدهم با بیان اینکه باید به عدالت مکتب شیعه افتخار کنیم، ادامه داد: امروز همه اقوام لر، کرد، بلوچ، ترکمن و همه اقلیت ها در کنار هم در ذیل پرچم جمهوری اسلامی و ولی فقیه از آرمان های امام دفاع می کنیم./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet