خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1399/12/15 14:25:51
سرویس استان ها
دنیا مالی تاکیدکرد:

نظارت با دخالت در ملوان بندر انزلی متفاوت است

نماینده مردم انزلی در مجلس، گفت:ما نمی توانیم نسبت به ملوان بی تفاوت باشیم، من در ملوان اعتقادی به دخالت ندارم ، نظارت با دخالت متفاوت است.
نظارت با دخالت در ملوان بندر انزلی متفاوت است نماینده مردم انزلی در مجلس، گفت:ما نمی توانیم نسبت به ملوان بی تفاوت باشیم، من در ملوان اعتقادی به دخالت ندارم ، نظارت با دخالت متفاوت است. https://cdn.icana.ir/d/019/202103106952735901.jpg نظارت,با,دخالت,در,ملوان,بندر,انزلی,متفاوت,است Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری  خانه ملت، احمد دنیامالی درباره وضعیت منطقه آزاد انزلی، گفت:  در خصوص منطقه آزاد خیلی  بسیار صبر کردیم و تاکید  می کنم به هیچ وجه از حقوق مردم کوتاه نخواهم آمد .

 نماینده مردم انزلی در مجلس شورای اسلامی در ادامه سخنان خود در خصوص باشگاه فرهنگی ورزشی ملوان نیز یادآور شد: ما نمی توانیم نسبت به ملوان بی تفاوت باشیم، من در ملوان اعتقادی به دخالت ندارم ، نظارت با دخالت متفاوت است.

وی ادامه داد:ما تیم را به عزیزانمان سپردیم که از جنس ملوان برای ملوان تصمیم بگیرند، همان هایی که می گویند چرا دنیامالی به ملوان ورود نمی کند اگر من دخالت کنم عامل تمام مشکلات تیم را من معرفی می کنند.

 دنیا مالی افزود: در بحث مربی گری و مدیریتی باید به عزیزانمان اعتماد کنیم چون اعتقاد من این است که اگر قرار است حتی اگر کاری در مدیریت اداره و یا مجموعه ای در انزلی خراب شود، جوانان شهر من خراب کنند و اگر تیم به این سرانجام مطلوب رسیده ما کارمان را انجام داده ایم. 

وی در پایان سخنان خود  پیرامون فعالیت انجام شده در حوزه انتخابیه اشاره کردند سعی و تلاش ما این هست با همفکری و مساعدت نخبگان علمی و فرهنگی با توان مضاعف نسبت به پیاده سازی و اجرایی نمودن برنامه های توسعه ای شهر تا رسیدن به هدف نهایی از هیچ کوششی دریغ نورزیم تا شاهد احساس به حق مردم عزیز منطقه با مشاهده خدمات اجرایی و توسعه صورت گرفته در بندر انزلی باشیم./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet