هدر موبایل
1399/12/11 19:55:09
سرویس صحن
کریمی فیروزجایی قرائت کرد:

تذکر کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور

عضو هیات رئیسه مجلس تذکر کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور را قرائت کرد.
تذکر کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور عضو هیات رئیسه مجلس تذکر کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور را قرائت کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/202102107361899791.jpg تذکر,کتبی,نمایندگان,به,مسئولان,اجرایی,کشور Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، علی کریمی فیروزجائی در نشست علنی نوبت سوم امروز (دوشنبه، 11 اسفند ماه) مجلس شورای اسلامی تذکرات کتبی نمایندگان خطاب به مسئولان اجرایی کشور را به شرح زیر قرائت کرد:

- تذکر محمد کعب عمیر نماینده شوش به وزیر نیرو: لزوم حل مشکل ناپایداری و افت ولتاژ در شبکه توزیع برق شهرستان‌های شوش و کرخه.

- تذکر روح اله ایزدخواه نماینده تهران، شمیرانات، ری، اسلامشهر و پردیس به همراه 40 نفر از نمایندگان به وزیر امور اقتصادی و دارایی: لزوم رسیدگی به اقدامات مشکوک در شرکت مهاب قدس به منظور کوچک‌سازی آن.

- تذکر عبداله ایزدپناه نماینده ایذه و باغملک به وزیر امور اقتصادی و دارایی: لزوم اتخاذ تصمیم در مورد ریزش شدید بورس.

- تذکر حسین محمدصالحی دارانی نماینده فریدن و چادگان، فریدونشهر، بوئین و میاندشت به همراه 26 نفر از نمایندگان به وزیر صنعت، معدن و تجارت: لزوم رسیدگی به کمبود شدید روغن نباتی در سفره مردم.

- تذکر عباس مقتدایی نماینده اصفهان به وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی: رسیدگی به وضعیت معلولین دارای معلولیت شدید و ضایعه نخاعی. همچنین تذکر به وزیر امور اقتصادی و دارایی: ضرورت رسیدگی به گلایه‌های اصناف اصفهان در خصوص فشار مالیاتی در شرایط فعلی.

- تذکر سیداحمد آوائی نماینده دزفول به همراه 23 نفر از نمایندگان به رئیس جمهور: ضرورت تسریع در الزام استانداری خوزستان به ابلاغ مرز مصوب مشترک بین شهرستان‌های دزفول و اندیمشک.

- تذکر سیدسلمان ذاکر نماینده ارومیه به رئیس جمهور: لزوم بازنگری در سلب اختیار وضع عوارض از شهرداری‌ها و واگذاری آن به وزارت کشور.

- تذکرعلی اکبر علیزاده برمی نماینده دامغان به وزیر اطلاعات: لزوم یافتن نفوذی آموزش و پرورش در سند بودجه 1400.

- تذکر حسن شجاعی علی آبادی نماینده ابهر،خرمدره و سلطانیه به وزیر نیرو: لزوم تأمین زیرساخت‌های شبکه‌های تحت نظارت شورای مسکن. همچنین تذکر به وزیر نفت: لزوم تأمین اعتبار و اجرای تأسیسات زیربنایی برای شبکه‌های تحت نظارت شورای مسکن.

- تذکر حبیب اله دهمرده نماینده زابل، زهک، هیرمند و نیمروز و هامون به وزیر صنعت، معدن و تجارت: ضرورت نظارت بر گران‌فروشی لاستیک ماشین‌های سواری در بازار. همچنین تذکر به وزیر ورزش و جوانان: چرا در رابطه با طرح‌های نیمه تمام سیستان اقدام جدی صورت نمی‌گیرد؟. همچنین تذکر به وزیر کشور: چرا دراثر سوء مدیریت خطوط مرزی به جای فرصت به تهدید تبدیل شده است.

- تذکر علی حدادی نماینده ساوجبلاغ و نظرآباد و طالقان به همراه 48 نفر از نمایندگان به وزیر نیرو: علت بی‌تدبیری در مدیریت خدمت‌رسانی در شبکه برق و خاموشی‌های پی در پی چیست؟

- تذکر کمال علی پورخنکداری نماینده قائم شهر ،سوادکوه ،جویبار سیمرغ و سوادکوه شمالی به وزیر صنعت، معدن و تجارت: لزوم رسیدگی به وضعیت نابسامان و عدم مدیریت صحیح در ادارات شهرستان‌ها به خصوص در استان مازندران.

- تذکر صدیف بدری نماینده اردبیل و نمین و نیر و سرعین به وزیر صنعت، معدن و تجارت: چرا نظارت مستمر بر قیمت مصالح ساختمانی به ویژه فولاد و سیمان صورت نگرفته و افزایش قیمت چشمگیری داشته‌اند.

- تذکر محمد کعب عمیر نماینده شوش به وزیر نیرو: لزوم توجه و حل مشکل برق شهرستان‌های شوش و کرخه در حوزه انتقال و توزیع برق قبل از شروع فصل گرما.

- تذکر علیرضا ورناصری نماینده مسجدسلیمان به همراه 43 نماینده دیگر به رئیس جمهور درخصوص لزوم تسریع در تحقق افزایش پوشش شبکه فاضلاب شهری مطابق با برنامه ششم توسعه

- تذکر حبیب الله دهمرده نماینده زابل به وزیر جهاد کشاورزی درخصوص اینکه چرا در رابطه را گرانی کود شیمیایی اقدام جدی صورت نمی گیرد؟، تذکر به وزیر نیرو درخصوص اینکه چرا در رابطه با فاضلاب زابل علی رغم تذکرات فراوان، اقدامات جدی صورت نگرفته است؟

- تذکر کمال حسین پور نماینده پیرانشهر و سردشت به وزیر ورزش و جوانان درخصوص ضرورت ایجاد نمایندگی اداره ورزش در شهر پیرآباد سردشت

- تذکر مهدی عسگری نماینده کرج و اشتهارد به همراه 44 نماینده دیگر به وزیر نیرو درخصوص اینکه با توجه به سهم 80 درصد نیروگاه ها در تولید دی اکسید گوگرد و تولید آلودگی هوا همزمان با خاموشی های گسترده چه اقداماتی برای توسعه نیروگاه های انرژی پاک داشته و دارید؟

- تذکر عباس مقتدایی نماینده اصفهان به وزیر آموزش و پرورش درخصوص ضرورت تبدیل وضعیت نیروهای خدماتی به پیمانی و رسمی.

- قدرت الله حمزه نماینده اردل به وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات درخصوص لزوم رفع مشکل دسترسی به اینترنت در روستاهای چهارمحال و بختیاری، تذکر به وزیر نیرو درخصوص رسیدگی به مطالبات شهرستان کوهرنگ از آب منطقه ای اصفهان./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet