هدر موبایل
1399/12/12 14:58:15
سرویس اقتصادی
عباسی:

کاهش قیمت بنزین حمل و نقل هوایی محصولات کشاورزی حجم صادرات را افزایش می‌دهد

نماینده مردم کرج، فردیس و اشتهارد در مجلس، گفت: کاهش قیمت بنزین حمل و نقل هوایی محصولات کشاورزی قطعا تاثیر بسیار زیادی بر حجم صادرات کشور دارد.
کاهش قیمت بنزین حمل و نقل هوایی محصولات کشاورزی حجم صادرات را افزایش می‌دهد نماینده مردم کرج، فردیس و اشتهارد در مجلس، گفت: کاهش قیمت بنزین حمل و نقل هوایی محصولات کشاورزی قطعا تاثیر بسیار زیادی بر حجم صادرات کشور دارد. https://cdn.icana.ir/d/019/202103109455554067.jpg کاهش,قیمت,بنزین,حمل,و,نقل,هوایی,محصولات,کشاورزی,حجم,صادرات,را,افزایش,می‌دهد Icana

علیرضا عباسی نماینده مردم کرج، فردیس و اشتهارد در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت،  در خصوص مصوبه مجلس در جریان بررسی لایحه بودجه سال آینده به منظور کاهش قیمت بنزین سوخت حمل و نقل هوایی محصولات کشاورزی، گفت: در حوزه صادرات محصولات کشاورزی خصوصا محصولاتی که ماندگاری زیادی ندارند با مشکلات بسیار زیادی مواجه هستیم.

عضو کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه، در حال حاضر سوخت حمل و نقل هوایی مسافران حدود 600 تومان و حمل و نقل کالا بین 6 تا 9 هزار تومان است، ادامه داد: باید تسهیلات ویژه‌ای برای کشاورزان در نظر گرفته می‌شد تا محصولات تولیدی خود را در کمترین زمان ممکن به بازار هدف برسانند.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه زمان طولانی انتقال زمینی برخی از محصولات کشاورزی باعث از بین رفتن آنها می‌شود، عنوان کرد: با موافقت نمایندگان نرخ بنزین حمل و نقل هوایی مسافر و کالا برابر شد، این اقدام یکی از نیازهای بخش کشاورزی بود.

عباسی با بیان اینکه کاهش قیمت بنزین حمل و نقل هوایی محصولات کشاورزی قطعا تاثیر بسیار زیادی بر حجم صادرات کشور دارد، گفت: باید در مناطق ویژه و فرودگاه‌ها فرآینده صادرات محصولات کشاورزی را تسهیل کنیم، در فرودگاه پیام کرج مشکلاتی در زمینه صادرات محصولات کشاورزی وجود داشت زیرا برای صادرکنندگان این روش صرفه اقتصادی نداشت./

خبرنگار؛محسن خزایی
پایان پیام

 

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet