هدر موبایل
1399/12/12 19:08:03
سرویس سیاسی
رحیمی جهان آبادی:

بیانیه مخالفت با پیوستن به FATF را امضا نکردم

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلسبا بیان اینکه بیانیه مخالفت با پیوستن به FATF را امضا نکردم، گفت: ؛ اینجانب بر نظرم مانند مجلس دهم بر پیوستن ایران به اف ای تی اف پایبندم.
بیانیه مخالفت با پیوستن به FATF را امضا نکردم عضو کمیسیون امنیت ملی مجلسبا بیان اینکه بیانیه مخالفت با پیوستن به FATF را امضا نکردم، گفت: ؛ اینجانب بر نظرم مانند مجلس دهم بر پیوستن ایران به اف ای تی اف پایبندم. https://cdn.icana.ir/d/019/201807104905768594.jpg بیانیه,مخالفت,با,پیوستن,به,FATF,را,امضا,نکردم Icana

جلیل رحیمی جهان آبادی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با بیان اینکه بیانیه مخالفت با پیوستن به FATF را امضا نکردم، گفت: معتقدم ایران چنانچه به این معاهده نپیوندد با قرار گرفتن در لیست سیاه این پیمان، فشار اقتصادی بیشتری را متحمل می شود.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی، افزود: حتی طرف‌های اقتصادی همراه ما مانند چین و روسیه هم در تجارت و تبادل مالی با ما دچار مشکل می شوند.

وی تصریح کرد: همچنین هزینه تجارت با ما به شدت بالاتر خواهد رفت و دچار خود تحریمی بیشتر می شویم؛ اینجانب بر نظرم مانند مجلس دهم بر پیوستن ایران به اف ای تی اف پایبندم و به نظرم چاره‌ای جز پیوستن به آن برای کاهش فشارها نیست./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet