شعار سال ۱۴۰۰ / تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها
1399/12/13 11:59:41
سرویس استان ها
فلاحی:

مطالبه گری خصیصه مهم جوانان است

نماینده مردم همدان در مجلس با بیان اینکه مطالبه گری خصیصه مهم جوانان است، گفت: هر چه در برابر دشمن عقب نشینی کنیم، دشمن جلوتر می‌آید .
مطالبه گری خصیصه مهم جوانان است نماینده مردم همدان در مجلس با بیان اینکه مطالبه گری خصیصه مهم جوانان است، گفت: هر چه در برابر دشمن عقب نشینی کنیم، دشمن جلوتر می‌آید . https://cdn.icana.ir/d/019/202007107382202424.jpg مطالبه,گری,خصیصه,مهم,جوانان,است Icana

 به گزارش  خبرنگار خبرگزاری خانه ملت احمد حسین فلاحی در نشست مجازی با دانشجویان دانشگاه نورآباد گفت:برای بنده بحث مطالبه گری از مسئولین بسیار مهم است و بارها از دانشجوها و جوانان خواسته ام که مطالبه گر باشند.

نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: هر چه در برابر دشمن عقب نشینی کنیم دشمن جلوتر می آید و متاسفانه از ابتدای انقلاب غرب زدگان هرجا که قرار داشتند به دنبال وادادگی در برابر دشمن بوده اند.

وی با اشاره به تبعات غرب زدگی در کشور افزود: در دولت خاتمی نتوانستند حتی یک سانتریفیوژ از غربی ها بگیرند ، اما زمانی که با قدرت وارد شدیم ١٩ هزار سانتریفیوژ ساخته شد  و تاکنون دولت بازرسی های فراتر از قانون در هر زمان و هرکجا را به آژانس داده است و بازرسی های سرزده در هر زمان و در هر کجا باعث شده اطلاعات دانشمندان ما درز پیدا کند و برخی از اطلاعات به دست دشمن برسد.

فلاحی با بیان اینکه در راس قدرت بودن اوباما, ترامپ یا بایدن، هیچ فرقی به حال کشور ما ندارد، تصریح کرد: سیاست کلی آمریکا براندازی و مقابله با انقلاب اسلامی است.

وی در پایان به نتایج مذاکرات آقای روحانی اشاره کرد و افزود: این مذاکرات  باعث شد دلار از سه هزارتومان به حدود ٣٠ هزارتومان برسد و تورم چند برابر گردد و نه چرخ سانتریفیوژ و نه چرخ اقتصاد مردم چرخید و از طرفی هم مصوبه اقدام راهبردی لغو تحریم ها برای نجات کشور از دست تحریم ها و برجام نافرجام بود و یکی از مهمترین بندهای این قانون جلوگیری از دسترسی فراتر از npt است./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet