هدر موبایل
1399/12/13 17:06:27
سرویس استان ها
شکرالهی تاکیدکرد:

لزوم اعطای تسهیلات بانکی برای صادرکنندگان پیاز

نماینده مردم کهنوج در مجلس با بیان اینکه اعطای تسهیلات بانکی برای صادرکنندگان پیاز در دستور کار قرار بگیرد، گفت: پیگیری مشکلات کشاورزی در راس امور قرار بگیرد.
لزوم اعطای تسهیلات بانکی برای صادرکنندگان پیاز نماینده مردم کهنوج در مجلس با بیان اینکه اعطای تسهیلات بانکی برای صادرکنندگان پیاز در دستور کار قرار بگیرد، گفت: پیگیری مشکلات کشاورزی در راس امور قرار بگیرد. https://cdn.icana.ir/d/019/202012103379513299.jpg لزوم,اعطای,تسهیلات,بانکی,برای,صادرکنندگان,پیاز Icana

 به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت،نشست مشترک منصور شکرالهی نماینده مردم پنج شهرستان جنوبی استان کرمان، خاوازی وزیر جهاد کشاورزی، زینی وند استاندار کرمان، مدیرعامل و اعضای هیات مدیره بانک کشاورزی برگزار شد.

 نماینده کهنوج و منوجان و رودبارجنوب و قلعه گنج و فاریاب در  مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: در این جلسه پس از بحث و تبادل نظر درباره مشکلات کشاورزان جنوب استان، مقرر شد به منظور پیگیری تصمیمات گذشته، هیاتی از سوی بانک کشاورزی به استان سفر کنند.

وی ادامه داد: مساعدت برای تمدید تسهیلات سرمازدگی جنوب کرمان، بررسی وضعیت تسهیلات بانکی، افزایش سقف و میزان تسهیلات «کشاورز کارت» و اعلام موافقت برای اعطای تسهیلات بانکی برای صادرکنندگان محصول پیاز از جمله مباحث مطرح شده در این نشست بود.

 نماینده مردم کهنوج  در  مجلس  یادآورشد: لازم به ذکر است در نشست نخست با وزیر جهاد کشاورزی ، برگزار شد؛ مقرر شد زمینه عرضه محصولات کشاورزی جنوب استان در داخل و خارج از کشور تسهیل شود./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet