هدر موبایل
1399/12/13 12:36:44
سرویس بین الملل
امیرعبداللهیان با صدور پیام تسلیتی؛

شیخ احمد الزین نقش مهمی در دفاع از ملت فلسطین و امنیت و ثبات منطقه داشت

دستیار ویژه رئیس مجلس در امور بین‌الملل درگذشت شیخ احمد الزین از علمای برجسته اهل سنت لبنان را تسلیت گفت.
شیخ احمد الزین نقش مهمی در دفاع از ملت فلسطین و امنیت و ثبات منطقه داشت دستیار ویژه رئیس مجلس در امور بین‌الملل درگذشت شیخ احمد الزین از علمای برجسته اهل سنت لبنان را تسلیت گفت. https://cdn.icana.ir/d/019/201802108169272950.jpg شیخ,احمد,الزین,نقش,مهمی,در,دفاع,از,ملت,فلسطین,و,امنیت,و,ثبات,منطقه,داشت Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، حسین امیرعبداللهیان دستیار ویژه رئیس مجلس در امور بین الملل در پی درگذشت شیخ احمد الزین از علمای برجسته اهل سنت لبنان که رئیس هیأت امنای جمعیت علمای مسلمان این کشور نیز بود، پیام تسلیتی صادر کرد.

احمد الزین

متن پیام تسلیت دستیار ویژه رئیس مجلس در امور بین الملل به شرح زیر است:

 شیخ احمد الزین با مواضع ضد صهیونیستی در منطقه شناخته می شد و مقاومت را تنها راه آزادی فلسطین و قدس شریف می دانست.  وی در مسیر مبارزه با رژیم صهیونیستی بارها هدف تهدید به ترور قرار گرفت و انقلاب اسلامی ایران را پرچمدار کرامت انسانی و دفاع از مظلومین و احیاگر تمدن نوین اسلامی می خواند.

شیخ احمد الزین قاضی دینی اهل سنت شهر صیدا و رییس هیئت امنای تجمع علمای مسلمین از یاران صمیمی امام موسی صدر و مقاومت بشمار می رفت.  نقش مهم ایشان در مقابله با رژیم صهیونیستی و دفاع از ملت فلسطین و امنیت و ثبات منطقه بسیار مهم بود.  بی تردید تداوم راه این عالم وارسته تا آزادی کامل سرزمین های اشغالی و قدس شریف رسالتی قطعی است.

ارتحال این مجاهد نستوه و عالم فرهیخته را به ملت مقاوم لبنان، جمعیت علمای لبنان، گروههای مقاومت و خانواده مرحوم تسلیت می گویم./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet