هدر موبایل
1399/12/13 15:00:23
سرویس سیاسی
نایب رئیس کمیسیون امنیت:

مقامات دولت آمریکا در رفتار و گفتار برابر ایران دچار تناقض هستند

نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس با اشاره به تناقض در رفتار آمریکا گفت: ادعای مذاکره بدون قیدوشرط و پیگیری قطعنامه در شورای حکام علیه ایران با هم همخوانی ندارد.
مقامات دولت آمریکا در رفتار و گفتار برابر ایران دچار تناقض هستند نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس با اشاره به تناقض در رفتار آمریکا گفت: ادعای مذاکره بدون قیدوشرط و پیگیری قطعنامه در شورای حکام علیه ایران با هم همخوانی ندارد. https://cdn.icana.ir/d/019/202005107097543382.jpg مقامات,دولت,آمریکا,در,رفتار,و,گفتار,برابر,ایران,دچار,تناقض,هستند Icana

عباس مقتدایی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، تصریح کرد: دولت بایدن وضعیت روشنی ندارد، آنها از یک سو بیان می کنند که به دنبال تغییر رفتار هستند و از سوی دیگر مسیر دولت گذشته را طی می کنند.

وی افزود:ادعای مذاکره بدون قیدوشرط و پیگیری قطعنامه در شورای حکام علیه ایران با هم همخوانی ندارد،این کشور باید شفاف بیان کند که آیا می خواهد به وظایف بین المللی خود عمل کند یاهمچنان می خواهد همان بی عملی ترامپ را تکرار کند.

نماینده مردم اصفهان در مجلس ادامه داد:مجلس با دقت رفتار آمریکا و دوستان غربی او را رصد می کند و آژانس بین المللی انرژی اتمی هم باید توجه کند که یک سازمان فنی است و نباید اسیر رفتار های سیاسی آمریکا شود.

وی تاکید کرد:پیام جمهوری اسلامی ایران یک موضوع است و آن "عمل در برابر عمل است"و هیچ چیز دیگری هم برای ما ملاک نیست و اگر احساس کنیم  هر دولت و نهاد دخیلی در برجام رفتار غیر مسئولانه ای انجام می دهد گزینه ای متناسبی روی میز داریم که در زمان خود به کار می گیریم./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet