ولادت حضرت فاطمه زهرا (س)
1399/12/16 09:16:30
سرویس سیاسی
سعادتی بیشه سری:

قانون لغو تحریم‌ها غربی‌ها را خلع سلاح کرد

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: تصویب قانون اقدام راهبردی شجاع ترین و انقلابی ترین تصمیم مجلس در تاریخ انقلاب بود که اثرات زیادی در درون کشور اقتدار نظام داشت.
قانون لغو تحریم‌ها غربی‌ها را خلع سلاح کرد عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: تصویب قانون اقدام راهبردی شجاع ترین و انقلابی ترین تصمیم مجلس در تاریخ انقلاب بود که اثرات زیادی در درون کشور اقتدار نظام داشت. https://cdn.icana.ir/d/019/202103100025726608.jpg قانون,لغو,تحریم‌ها,غربی‌ها,را,خلع,سلاح,کرد Icana

مهدی سعادتی بیشه سری در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت یکی از مهمترین اقدامات مجلس یازدهم را تصویب قانون اقدام راهبردی برای لغو تحریم ها دانست و گفت:در تاریخ انقلاب اسلامی می توان گفت که یکی از انقلابی ترین و شجاعانه ترین تصمیم مجلس تصویب این قانون بود که باعث نا امیدی دلبستگان داخلی به مناسبات خارجی شد و از طرف دیگر آمریکا،صهیونیست و اروپا را خلع سلاح کرد.

سعادتی بیشه سری تاکید کرد: تصویب قانون اقدام راهبردی برای رفع تحریم ها کمک مجلس به دولت در برجام بود تا با دست پر به صحنه مذاکرات برود و از این طریق مسیر را باز کردیم.

وی افزود: علیرغم عصبانی بودن غربی ها و امید ها و تمایل وزارت خارجه برای ایجاد گشایش در برجام و مذاکرات جدید با روی کارآمدن جو بایدن، مقام معظم رهبری شروطی را مشخص کردند که ادامه راه را برای همه مشخص کرد.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس یادآور شد: مصوبه مجلس درباره رفع تحریم ها اثرات زیادی در درون کشور و بر اقتدار نظام جمهوری اسلامی داشت برای همین مجلس جلوی هرگونه قانون گریزی خواهد ایستاد.

وی ادامه داد: در بند 9 قانون راهبردی به صراحت آمده که متخلفان و استنکاف کنندگان به قوه قضاییه معرفی می شوند که این اقدام هفته پیش صورت گرفت.

سعادتی بیشه سری خاطرنشان کرد: نمایندگان معقتدند که باید مُرّ قانون توسط دولت باید اجرا شود اما در عین حال هم صدایی که حضرت آقا بر آن تاکید داشتند با وحدت رویه و انسجام درون این فضا را ادامه دهیم./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet