خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1399/12/15 14:25:27
سرویس استان ها
اکبری تالارپشتی:

جهش تولید در شهرک‌های صنعتی مشهود است

نماینده مردم تهران در مجلس با بیان اینکه با کمک مردم ،خود تحریمی شکل نگرفته است،گفت: جهش تولید در شهرک های صنعتی مشهود است.
جهش تولید در شهرک‌های صنعتی مشهود است نماینده مردم تهران در مجلس با بیان اینکه با کمک مردم ،خود تحریمی شکل نگرفته است،گفت: جهش تولید در شهرک های صنعتی مشهود است. https://cdn.icana.ir/d/019/202012103389673814.jpg جهش,تولید,در,شهرک‌های,صنعتی,مشهود,است Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، عزت الله اکبری تالارپشتی رئیس کمیسیون صنایع درنشست فعالان اقتصادی و صنعتی استان قزوین با حضور وزیر صمت اعلام کرد: در بازدید  از خودرو دیزل، شاهد فعالیت گسترده  بوده ایم  و این در  حالی که  می توان  با شرکت ها فوق  قراردادبلند مدت بسته شود تا زیرساخت ها را درست کنند تا کشور  را بسازیم  و از سوی دیگر شاهد  توسعه  صادرات در منطقه باشیم . 

 نماینده مردم تهران، شمیرانات، ری، اسلامشهر و پردیس با اشاره به کارخانه قطعه سازان افزود: موج جهش تولید در شهرک های صنعتی اتفاق افتاده که از برکت تحریم است، تحریم وحشیانه ای که آمریکا نسبت به ما دارد.

وی ادامه  داد : در تمام بازدیدها شهرک های صنعتی نگران برداشته شدن تحریم ها برای سقوط تولید داخلی هستند، مردم و تولید کننده ها راه خودشان را پیدا کردند خود تحریمی شکل نگرفته است خود تحریمی نداریم، تحریمی که وجود دارد تحریم خارجی است.

اکبری تالارپشتی با تمجید از عملکرد مثبت وزیر صمت ادامه داد : وزیر جدید با انگیزه شروع به کار کردند و نظراتشان به مجلس نزدیک  است و به دنبال برداشتن موانع پیش روی تولیدکنندگان است.

نماینده تهران با تاکید بر انسجام پیشنهادات صنعتگران برای پیشبرد حل مشکلات گفت: دربخش خصوصی، پیشنهادات بخش فولاد، سیمان و... که مطرح شده است به دلیل اینکه هر بخش حرف خود را می زند هماهنگی و جامعیت ندارد این مشکل حل شود تا قابل طرح گردد.

نماینده تهران در مجلس  یادآورشد: دولت با توجه  به اینکه متولی اجرا هست زودتر به نتیجه می رسد چون منتظر نظر دولت نیست خود متولی است هر پیشنهادی در زمینه رفع موانع داشته باشید کمیسیون صنایع و معادن در خدمت شماست./

پایان پیام

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet