خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1399/12/13 21:28:36
سرویس صحن
خضریان در نشست علنی امروز:

تقدیر خضریان از عملکرد خبرگزاری خانه ملت و سایر رسانه ها در پوشش اخبار بودجه

نماینده مردم تهران ضمن تقدیر از تلاش های کارکنان خبرگزاری خانه ملت و سایر رسانه ها در پوشش اخبار بررسی لایحه بودجه ۱۴۰۰ تقدیر کرد.
تقدیر خضریان از عملکرد خبرگزاری خانه ملت و سایر رسانه ها در پوشش اخبار بودجه نماینده مردم تهران ضمن تقدیر از تلاش های کارکنان خبرگزاری خانه ملت و سایر رسانه ها در پوشش اخبار بررسی لایحه بودجه 1400 تقدیر کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/202006107590174467.jpg تقدیر,خضریان,از,عملکرد,خبرگزاری,خانه,ملت,و,سایر,رسانه,ها,در,پوشش,اخبار,بودجه Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، علی خضریان در نشست علنی نوبت سوم امروز (چهارشنبه 13 اسفندماه) مجلس شورای اسلامی در جریان بررسی بخش هزینه‌ای لایحه بودجه سال 1400، طی تذکری با استناد به بند (1) ماده 22 ضمن قدردانی از زحمات اهالی رسانه در جریان بررسی لایحه بودجه گفت: درحالی که ما در صحن علنی مشغول بررسی و تصویب کلیات و جزئیات لایحه بودجه بودیم، خبرنگاران و فعالان رسانه در پشت سر ما و در جایگاه  اهالی رسانه، تلاش کردند تا مصوبات مجلس را به گوش جامعه برسانند.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه کمتر اقدامات و فعالیت های اهالی رسانه دیده می شود، افزود: معمولاً خبرنگاران آنقدر نجیب و از خود گذشته هستند که با وجود در اختیار داشتن ابزار رسانه، هیچگاه درباره مطالبات و مسائل صنفی خودشان صحبت نکردند، این همکاران سابق من آنقدر عزیز هستند و عزت نفس دارند که ندیدیم هیچگاه از ابزار رسانه برای بیان مشکلات و مسائل خود استفاده کنند.

وی تاکید کرد: از رسانه ها و خبرگزاری های مختلف طی روزهای گذشته در مجلس و در جریان بررسی بودجه حضور داشتند و تمامی تلاش های آنها جای قدردانی دارد، بنابراین لازم دانستم در شب آخری که ما نمایندگان به صورت سه شیفت به بررسی بودجه مشغول هستیم، از این تریبون از رسانه ها تشکر و قدردانی کنم.

خضریان همچنین در ادامه با اشاره به بند 1 ماده 22 آیین نامه داخلی مجلس خطاب به دکتر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: با توجه به اینکه نظارت بر کلیه امور اداری، مالی و استخدامی سازمانی مجلس برعهده هیات رئیسه شورای اسلامی است، برای خبرنگاران خبرگزاری خانه ملت که صادقانه زحمات فراوانی می کشند تا فعالیت های مجلس و مصوبات صحن علنی به گوش جامعه برسد، کمکی کرده باشیم تا در سال 1400 موضوع استخدامی رفاهی و مالی این عزیزان به بهترین شکل ممکن برطرف شود تا این خبرنگاران زحمتکش در کنار ما این دلخوشی برایشان فراهم شود.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم تصریح کرد: همچنین جا دارد از کلیه کارکنان و افرادی که بعد از رفتن ما از صحن به منظور نظافت و آماده کردن صحن علنی برای نشست های روز آینده زحمت می کشند و یا در درب های مجلس امنیت را برقرار کردند نیز به نمایندگی از سایر وکلای ملت، تقدیر و تشکر کنم.

دکتر محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی در پاسخ به اظهارات این نماینده گفت: همه نمایندگان از زحمات عزیزانمان در خبرگزاری خانه ملت و صداوسیما و... تشکر می کنند، ان شالله که جبران محبت های آنها را بتوانیم انجام دهیم.

احمد امیرآبادی فراهانی نیز گفت: ما نیز به نوبه خود از تلاش های کارکنان خبرگزاری خانه ملت تقدیر و تشکر می کنیم.

پس از صحبت های خضریان، جمعی از نمایندگان مجلس نیز رو به سمت جایگاه خبرنگاران کرده و از زحمات پرسنل خبرگزاری خانه ملت تشکر و قدردانی کردند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet