هدر موبایل
1399/12/16 12:20:47
سرویس استان ها
مبلغی عنوان کرد:

لزوم توجه ویژه به رفع محرومیت و کمتر توسعه یافتگی در کوهدشت و رومشکان

نماینده مردم کوهدشت و رومشکان در مجلس در دیدار با وزیر کشور بر لزوم توجه ویژه به رفع محرومیت و کمتر توسعه یافتگی در حوزه انتخابیه خود تاکید کرد.
لزوم توجه ویژه به رفع محرومیت و کمتر توسعه یافتگی در کوهدشت و رومشکان نماینده مردم کوهدشت و رومشکان در مجلس در دیدار با وزیر کشور بر لزوم توجه ویژه به رفع محرومیت و کمتر توسعه یافتگی در حوزه انتخابیه خود تاکید کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/202005104746721721.jpg لزوم,توجه,ویژه,به,رفع,محرومیت,و,کمتر,توسعه,یافتگی,در,کوهدشت,و,رومشکان Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، محمدرضا مبلغی،نماینده مردم  کوهدشت و رومشکان و عضو مجمع نمایندگان استان لرستان در مجلس شورای اسلامی عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور دیدار و گفتگو کرد.

بر اساس این گزارش؛ این نماینده مجلس در دوره یازدهم در این دیدار ویژگی های حوزه انتخابیه خود را محرومیت و کمتر توسعه یافتگی ذکر کرد و به مشکلات شهرداری های کوهدشت، چغابل و مراکز بخش‌ها اشاره کرد و گفت: پایین بودن سطح درآمد شهرداری ها که متأثر از وضعیت اقتصادی حاکم بر معیشت ساکنین این منطقه در سالیان متمادی است، شهرداری ها را در تهیه و تدارک امکانات و تجهیزاتی که در شأن و جایگاه شهروندان عزیزمان باشد ناتوان نگه‌ داشته و این سازمان را در تأمین و پرداخت هزینه‌های جاری و حتی حقوق و مزایای کارکنان روزبروز ضعیف‌تر نموده است. 

وی تعویق در پرداخت حقوق و مزایای معوق کارکنان رسمی، پیمانی و کارگران تابع قانون کار به مدت ۶ ماه و تعویق در تأمین پرداخت وجه صورت وضعیت شرکت خدماتی طرف قرارداد به مدت ۱۰ ماه را مشکل بزرگی برای شهرداری دانست و گفت: انتظار می‌رود با در نظر گرفتن مشکلات مذکور در جهت رفع آن و کمک به معیشت کارکنان شهرداری به طریق مقتضی مساعدت مالی لازم مبذول گردد.

عضو مجمع نمایندگان استان لرستان در مجلس خطاب به وزیر کشور اظهار داشت: با توجه به مطالعات صورت گرفته نسبت به بخش پیشنهادی «مادیان رود» در جنوب شرقی شهرستان کوهدشت، دستور فرمایید نسبت به  اجرایی شدن آن تسریع شود. همچنین با وجود مصوب شدن شهرداری برای شهر ولی عصر ( عج) در مرکز بخش سوری شهرستان رومشکان، همچنان این شهر فاقد شهرداری است و در این رابطه نیاز به دستور حضرتعالی است.

گفتنی است؛ در ادامه عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور با استقبال از حضور حجت الاسلام مبلغی ، در خصوص ایجاد بخش مادیان رود در تابعیت شهرستان کوهدشت و اجرایی شدن تأسیس شهرداری شهر ولی عصر ( عج) مرکز بخش سوری و تخصیص اعتبار برای پرداخت حقوق و مزایای معوقه کارکنان شهرداری دستورات لازم را صادر کرد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet