هدر موبایل
1399/12/16 13:28:07
سرویس استان ها
قاسمی پور تاکیدکرد:

لزوم حمایت ویژه از وضعیت مسکن و اشتغال معلولین

نماینده مردم مریوان و سروآباد درمجلس،گفت: وضعیت مسکن و اشتغال معلولین تحت پوشش بهزیستی شهرستان‌های مریوان و سروآباد مورد حمایت ویژه قرار بگیرد.
لزوم حمایت ویژه از وضعیت مسکن و اشتغال معلولین نماینده مردم مریوان و سروآباد درمجلس،گفت: وضعیت مسکن و اشتغال معلولین تحت پوشش بهزیستی شهرستان‌های مریوان و سروآباد مورد حمایت ویژه قرار بگیرد. https://cdn.icana.ir/d/019/202010101048311703.jpg لزوم,حمایت,ویژه,از,وضعیت,مسکن,و,اشتغال,معلولین Icana

شیوا قاسمی پور  در  گفت و گو با خبرنگار  خبرگزاری  خانه ملت، درباره کم‌توجهی به وضعیت مسکن و اشتغال معلولین تحت پوشش بهزیستی شهرستان‌های مریوان و سروآباد،گفت:پیرو طرح سئوال قاسمی‌پور در خصوص ضعف و کم‌کاری این وزارت‌خانه در راستای کم‌توجهی به وضعیت مسکن و اشتغال معلولین تحت پوشش بهزیستی شهرستان‌های مریوان و سروآباد؛  یزدان‌مهر مدیرکل امور مجلس و معاون مشارکت‌های مردمی سازمان بهزیستی وارد مریوان شد.

نماینده مردم  مریوان و سروآباد در مجلس شورای اسلامی  تصریح کرد: مدیرکل امور مجلس و معاون مشارکت‌های مردمی از خانواده‌های داری فرد معلول و تحت‌پوشان این اداره بازدید کردند که تصمیمات مناسبی چه در بحث پوشش‌های مالی و معنوی برای خانواده‌های دارای یک فرد معلول و چه در بحث کمک‌های مسکن_اشتغالی برای خانواده‌های دارای دو فرد معلولیت اتخاذ گردید.

 نماینده مردم مریوان  و سروآباد  در  مجلس یادآورشد: همچنین در این دیدارها با حضور شهردار مریوان برنامه‌های ویژه‌ای در خصوص مسکن معلولان و مناسب‌سازی مسیرهای شهری مورد بحث و بررسی قرار گرفت./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet