خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1399/12/16 11:44:12
سرویس حوزه ریاست

نشست بررسی مسائل کلان کشور و ارائه راهکارهای حل و برون رفت از آنها با حضور نیکزاد

نشست بررسی مسائل کلان کشور و ارائه راهکارهای حل و برون رفت از آنها با حضور "علی نیکزاد" نائب رئیس مجلس و اندیشمندان حوزه های مختلف کشور برگزار می شود.
نشست بررسی مسائل کلان کشور و ارائه راهکارهای حل و برون رفت از آنها با حضور نیکزاد نشست بررسی مسائل کلان کشور و ارائه راهکارهای حل و برون رفت از آنها با حضور "علی نیکزاد" نائب رئیس مجلس و اندیشمندان حوزه های مختلف کشور برگزار می شود. https://cdn.icana.ir/d/019/202101104588665705.jpg نشست,بررسی,مسائل,کلان,کشور,و,ارائه,راهکارهای,حل,و,برون,رفت,از,آنها,با,حضور,نیکزاد Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛نشست بررسی مسائل کلان کشور و ارائه راهکارهای حل و برون رفت از آنها در دفتر "علی نیکزاد" نایب رئیس مجلس با حضور اندیشمندان حوزه های مختلف کشور برگزار می شود.

گفتنی است؛این نشست از سلسله نشست‌های حل مساله‌ای "علی نیکزاد"  نایب رئیس مجلس شورای اسلامی در موضوعات اولویت دار کشور، امروز در مجلس شورای اسلامی برگزار خواهد شد.

راهبردها و راهکارهای اندیشگاهی با حضور برخی از مدیران و فعالان اندیشکده های کشور برای برون رفت از وضعیت اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی موجود از موضوعاتی است که در این نشست بررسی خواهد شد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet