هدر موبایل
1399/12/16 14:33:10
سرویس صحن
شاکری در تذکر شفاهی؛

مسئولانی که نسبت به زلزله سی سخت بی تفاوت هستند بدانند روز بازخواست فراخواهد رسید

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس گفت: پیام مردم و مجلس انقلابی را به گوش مسئولان خواهیم رساند که با تمام شدن دوران مسئولیتشان بازخواست و همچنان مطالبه گری ادامه پیدا خواهد کرد.
مسئولانی که نسبت به زلزله سی سخت بی تفاوت هستند بدانند روز بازخواست فراخواهد رسید نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس گفت: پیام مردم و مجلس انقلابی را به گوش مسئولان خواهیم رساند که با تمام شدن دوران مسئولیتشان بازخواست و همچنان مطالبه گری ادامه پیدا خواهد کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/202012100341948247.jpg مسئولانی,که,نسبت,به,زلزله,سی,سخت,بی,تفاوت,هستند,بدانند,روز,بازخواست,فراخواهد,رسید Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، اقبال شاکری در نشست علنی نوبت دوم امروز (شنبه، 16اسفند ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی، گفت: افزایش بی رویه قیمت بلیط مترو، اتوبوس و حمل و نقل عمومی در تهران به میزان 35 درصد و همچنین عوارض ساختمانی تا حدود 90 درصد اتفاق افتاده است که به نظر می رسد دولت و شهرداری دست به دست هم داده اند تا زندگی مردم را بیش از این تحت فشار قرار دهند.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: معمولا نباید عوارض ساختمانی و قیمت بلیط حمل و نقل عمومی بالاتر از 10 درصد بوده باشد بنابراین نمی دانم چرا این افزایش قیمت اتفاق افتاده است که باید گفت چنین موضوعی غیرقابل قبول است.

وی در تذکر دیگر خود به سازمان امور استخدامی در خصوص تبدیل وضعیت نیروهای ایثارگر اشاره کرد و گفت: تبدیل وضعیت نیروهای ایثارگر در دستگاه های اجرایی براساس مصوبات گذشته مجلس و همچنین مصوبات لایحه بودجه سال 1400 باید انجام شود که چنین موضوعی را بایستی سازمان امور استخدامی تسریع ببخشد و دست اندازی ایجاد نکند.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم به بازدید اعضای کمیسیون عمران از شهر زلزله زده سی سخت اشاره و تاکید کرد: در بازدیدی که از شهر زلزله زده سی سخت داشتیم فرسوده بودن بافت فرسوده در آن شهر نمایان بود و همین موضوع هم در زلزله اخیر باعث تخریب خانه ها شده است که این نشان می دهد غفلت بزرگی در این 7 سال اخیر در بخش مسکن رخ داده است.

عضو کمیسیون عمران مجلس افزود: به طوری که می توانم خسارت شهر زلزله زده سی سخت را  بیش از حمله مغول به ایران اعلام کنم چرا که خانه های مردم ویران شده است ولی دولت هیچ کار خاصی انجام نمی دهد بنابراین پیام مردم و مجلس انقلابی را به گوش مسئولان خواهیم رساند که با تمام شدن دوران مسئولیتشان بازخواست و همچنان مطالبه گری ادامه پیدا خواهد کرد.

وی تاکید کرد: کسانی که به شهر زلزله زده سی سخت نیامدند تا آوار شدن مردم را مشاهده کنند بدانند که مطالبه گری ادامه پیدا می کند.

شاکری ضمن تشکر از کمیسیون اصل 90 مجلس به دلیل ارجاع پرونده آخوندی، وزیر سابق راه و شهرسازی اشاره و اظهار کرد: از کمیسیون اصل 90 که پرونده آخوندی وزیر سابق راه و شهرسازی را پیگیری و آن را به سازمان بازرسی ارجاع داده است سپاسگزارم./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet