هدر موبایل
1399/12/17 10:22:51
سرویس استان ها
علیزاده:

تامین اجتماعی با هلدینگ های خود به کمک اشتغال و توسعه استان ایلام بشتابد

نماینده مردم دهلران در مجلس بابیان اینکه تامین اجتماعی با هلدینگ های خود به کمک اشتغال و توسعه استان بشتابد،گفت: ایلام ۴۲ سال مورد بی مهری قرار گرفته است.
تامین اجتماعی با هلدینگ های خود به کمک اشتغال و توسعه استان ایلام بشتابد نماینده مردم دهلران در مجلس بابیان اینکه تامین اجتماعی با هلدینگ های خود به کمک اشتغال و توسعه استان بشتابد،گفت: ایلام ۴۲ سال مورد بی مهری قرار گرفته است. https://cdn.icana.ir/d/019/202101105650206818.jpg تامین,اجتماعی,با,هلدینگ,های,خود,به,کمک,اشتغال,و,توسعه,استان,ایلام,بشتابد Icana

 به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، بهزاد علیزاده در نشست با مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی کشور،گفت: هزینه های بالا و سر و سامان دادن به فرزندان از مشکلات افراد پس از بازنشستگی است که باید برای رفع این موضوع تامین اجتماعی تسهیلات بیشتری در اختیار  قراربگیرد.

نماینده مردم  دهلران، دره شهر درمجلس شورای اسلامی تصریح کرد: یکی  از انتقادات وارده به این سازمان قطع بیمه حمایتی قالیبافان و کارگران ساختمانی است که با توجه به منابع بودجه باید از این صنوف و کارگاه های صنفی حمایت کرد.

همچنین با توجه به شرایط اقتصادی، در راستای تسهیل و حمایت از واحدهای تولیدی خواستار بخشودگی بدهی تامین اجتماعی از این واحدها هستیم.

وی ادامه داد: تخصصی شدن درمانگاه عمومی دهلران با توجه به جمعیت آن، تجهیز و بهبود شرایط بیمارستان زاگرس ایلام، صدور مجوز درمانگاه تامین اجتماعی آبدانان به دلیل بعد مسافت تا استان و استقرار کامل اداره تامین اجتماعی در شهرستان بدره  از دیگر مطالبات مردم‌منطقه بوده که امیدواریم این موارد انجام‌گیرد.

علیزاده افزود: در استان ایلام جوانان تحصیل کرده بسیاری بیکار هستند که سازمان تامین اجتماعی کشور می‌تواند با کمک هلدینگ های زیر مجموعه و مشارکت در طرح پهای اقتصادی به توسعه استان و رفع مشکل بیکاری آن کمک کند.

وی ادامه داد: ایلام در طول ۴۲ سال گذشته با وجود ظرفیت های نفت، گاز و کشاورزی از نظر سرمایه گذاری مورد بی مهری قرار گرفته و باید نگاه مسئولان به استان تغییر کند.

 نماینده مردم دهلران در مجلس افزود: با توجه صدور مجوز درمانگاه تامین اجتماعی دره شهر و رفع مشکل زمین ان از طریق اداره کل راه و شهرسازی نسبت به تعیین پیمانکار و شروع بکار پروژه در اسرع وقت اقدام شود.

 وی همچنین  موضوع همسان‌سازی حقوق بازنشستگان مشابه با بازنشستگان لشکری و کشوری و نیز تسری ماده ۱۱۲ به بازنشستگان تامین اجتماعی ساکنین مناطق جنگی  نیز مورد  تاکید قرار داد./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet