هدر موبایل
1399/12/17 10:24:37
سرویس استان ها
شکرالهی تاکیدکرد:

لزوم تسریع در فعال شدن معین اقتصادی رودبار جنوب

نماینده مردم کهنوج در مجلس، با بیان اینکه تسریع در فعال شدن معین اقتصادی رودبار جنوب الزامی است،گفت: تسریع در اجرای طرح های مرتبط با معین اقتصادی در دستور کار قرار بگیرد.
لزوم تسریع در فعال شدن معین اقتصادی رودبار جنوب نماینده مردم کهنوج در مجلس، با بیان اینکه تسریع در فعال شدن معین اقتصادی رودبار جنوب الزامی است،گفت: تسریع در اجرای طرح های مرتبط با معین اقتصادی در دستور کار قرار بگیرد. https://cdn.icana.ir/d/019/202012103379513299.jpg لزوم,تسریع,در,فعال,شدن,معین,اقتصادی,رودبار,جنوب Icana

  به گزارش خبرنگار خبرگزاری  خانه ملت منصور شکرالهی، خواستار تسریع در فعال شدن معین اقتصادی رودبار جنوب و اعزام ٢۵ پزشک به حوزه انتخابیه شد.

نماینده مردم کهنوج و منوجان و رودبارجنوب و قلعه گنج و فاریاب در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد:  جلسه مذکور با  معاون  وزیر صمت در امور معدن و مدیرعامل صنایع ملی مس  برگزار شد.

شکرالهی در این دیدار خواستار فعال شدن معین اقتصادی رودبار جنوب در اوایل سال آتی شد و به تسریع در اجرای طرح های مرتبط با معین اقتصادی تاکید کرد.

نماینده مردم کهنوج در مجلس در این دیدار همچنین خواستار اعزام ٢۵ پزشک و دندانپزشک برای مراکز درمانی در اوایل سال آتی به حوزه انتخابیه شد./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet