هدر موبایل
1399/12/16 19:33:02
سرویس صحن
آزادی‌خواه در تذکر شفاهی:

رئیس جمهور باید برای حمایت از تولیدکنندگان محصولات کشاورزی تدبیری بایندیشد

نماینده مردم ملایر در مجلس با ابراز گلایه‌مندی کشاورزان به دلیل نحوه شیوه تحویل و خرید محصولات کشاورزی از رئیس جمهور خواست تا در جهت رفع این مشکل تدبیری بیاندیشد.
رئیس جمهور باید برای حمایت از تولیدکنندگان محصولات کشاورزی تدبیری بایندیشد نماینده مردم ملایر در مجلس با ابراز گلایه‌مندی کشاورزان به دلیل نحوه شیوه تحویل و خرید محصولات کشاورزی از رئیس جمهور خواست تا در جهت رفع این مشکل تدبیری بیاندیشد. https://cdn.icana.ir/d/019/201912107405498951.jpg رئیس,جمهور,باید,برای,حمایت,از,تولیدکنندگان,محصولات,کشاورزی,تدبیری,بایندیشد Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، احد آزادی خواه در نشست علنی نوبت سوم امروز (شنبه 16اسفند ماه) مجلس شورای اسلامی در جریان بررسی بخش هزینه‌ای لایحه بودجه سال 1400، در تذکر شفاهی خود خطاب به وزیر جهاد کشاورزی گفت: بنده انصافاً شما را از وزرای موفق می‌دانم اما این برخورد با تولیدکننده نگران‌کننده است کما اینکه کشاورزان در جای جای کشور پهناور اسلامی همگی از شیوه تحویل و خرید محصولات کشاورزی ناراضی هستند.

نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه بیانات رهبر معظم انقلاب در حمایت از تولیدکنندگان در این زمینه حجت را تمام می‌کند، ادامه داد: هم اکنون پیازکاران جیرفت، سیب‌زمینی بهار، مرکبات‌کاران بم، تولیدکنندگان کشمش در ملایر قهرمان جهان‌شهر انگور، خنداب اراک، تاکستان، مشکین شهر و ابهر، گوجه‌کاران بوشهر، زعفران کاران تربت، تولیدکنندگان سیب در ارومیه و دماوند و خرمالوکاران در کرج محصولاتشان روی دستشان مانده است و این در حالی است که شما به مردم  قول دادید بنابراین سزاوار نیست در زمان نبود اشتغال که کشاورزان با عرق جبین محصولات خود را تولید می‌کنند با این مشکلات مواجه شوند.

وی تصریح کرد: این بی‌عرضگی است که دولت نمی‌تواند محصولات کشاورزان را خریداری کند، بنابراین انتظار می‌رود رئیس جمهور برای برون‌رفت از این مشکل تدبیر بیاندیشد.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم در تذکر به وزیر صنعت، معدن و تجارت تأکید کرد: وضعیت بازار اسفبار بوده به ویژه در مورد گرانی و رشد تورم محصولات در آستانه شب عید نگران‌کننده است کما اینکه این وضعیت رهبر معظم انقلاب اسلامی غصه‌دار کرده است و در این شرایط اگر بمیریم بر ما حرجی نیست./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet