خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1399/12/16 19:41:40
سرویس صحن
نیکزاد در صحن علنی؛

مجلس موافق تامین منابع برای بازنشستگان تامین اجتماعی بوده است

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: اینکه گفته شده برخی از اعضای کمیسیون تلفیق موافق تامین منابع برای بازنشستگان تامین اجتماعی نبوده است، صحت ندارد.
مجلس موافق تامین منابع برای بازنشستگان تامین اجتماعی بوده است نایب رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: اینکه گفته شده برخی از اعضای کمیسیون تلفیق موافق تامین منابع برای بازنشستگان تامین اجتماعی نبوده است، صحت ندارد. https://cdn.icana.ir/d/019/202005107479929736.jpg مجلس,موافق,تامین,منابع,برای,بازنشستگان,تامین,اجتماعی,بوده,است Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، علی نیک زادثمرین در نشست علنی نوبت سوم امروز (شنبه، 16 اسفندماه) مجلس شورای اسلامی در جریان بررسی بخش هزینه ای لایحه بودجه 1400 در صحن علنی مجلس با اشاره به اینکه مطالبی در خصوص عدم موافقت اعضای کمیسیون تلفیق با تامین منابع برای بازنشستگان مطرح شده اشاره کرد و گفت: در حال حاضر نامه ای از کمیسیون تلفیق به دستم رسیده که اصلا چنین موضوعی صحت ندارد.

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی افزود: الحمدالله چنین موضوعی هم در کمیسیون تلفیق و هم در صحن علنی مجلس مطرح و مصوب شده است، اینکه در برخی پیام رسان ها مطالبی مبنی بر اینکه فرد یا افرادی از اعضای کمیسیون تلفیق موافق با تامین منابع برای بازنشستگان تامین اجتماعی نبودند درست نبوده است.

نیکزاد تاکید کرد: بحث تامین منابع برای بازنشستگان تامین اجتماعی هم در صحن علنی و هم در کمیسیون مطرح که البته مصوب هم شد./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet