خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1399/12/16 19:52:42
سرویس صحن
تقوی با اشاره به پخش فرمایشات رهبری در صحن؛

فرمایشات رهبری مقدمات و موخراتی دارد/محتوا در قالب‌های قانونی باید اعمال شود

رئیس مجمع نمایندگان استان تهران با بیان اینکه نمایندگان نباید برای ایراد توضیحات خود از پخش فرمایشات رهبری در صحن استفاده کنند، گفت: سخنان رهبری مقدمات و موخراتی دارد.
فرمایشات رهبری مقدمات و موخراتی دارد/محتوا در قالب‌های قانونی باید اعمال شود رئیس مجمع نمایندگان استان تهران با بیان اینکه نمایندگان نباید برای ایراد توضیحات خود از پخش فرمایشات رهبری در صحن استفاده کنند، گفت: سخنان رهبری مقدمات و موخراتی دارد. https://cdn.icana.ir/d/019/202005102929073596.jpg فرمایشات,رهبری,مقدمات,و,موخراتی,دارد/محتوا,در,قالب‌های,قانونی,باید,اعمال,شود Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، سیدرضا تقوی در نشست علنی نوبت سوم امروز (شنبه، 16 اسفندماه) مجلس شورای اسلامی در تذکری با استناد به ماده 22 آئین نامه داخلی مجلس، گفت: 2 نفر از نمایندگان برای مستندسازی مطالب خود پیرامون ارائه پیشنهادات درباره تبصره های لایحه بودجه 1400 فیلمی از سخنان رهبر معظم انقلاب در صحن پخش کردند. بهتر است در این مواقع از سخنان رهبری استفاده نشود زیرا فرمایشات ایشان مقدمات و موخراتی دارد.

رئیس مجمع نمایندگان استان تهران، افزود: مقام معظم رهبری همیشه از جوانان، دانشجویان، حوزه های علمیه و شرکت های دانش بنیان حمایت کردند بنابراین محتوا در قالب های قانونی باید اعمال شود.

وی تصریح کرد: ممکن است نمایندگان در روش های اجرای فرمایشات ایشان اختلاف نظر داشته باشند لذا مخالفت با پیشنهادی نباید به اشتباه تفسیر شود از این رو هیات رئیسه اجازه پخش چنین فیلم هایی را ندهد، مجلس در هر صورت پشت رهبر معظم انقلاب حرکت می کند و ما حتما فرمایشات ایشان را اجرا خواهیم کرد اما در استفاده از روش ها اختلاف نظر وجود دارد.

علی نیکزاد ثمرین نایب رئیس مجلس شورای اسلامی که ریاست جلسه را برعهده داشت، در پاسخ به تذکر این نماینده گفت: آقا، آقای همه ما است، استناد به اماکن مقدسه یا فرمایشات رهبری خلاف آئین نامه نیست اما درخواست می کنیم که نمایندگان از آن ها استفاده نکنند./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet