هدر موبایل
1399/12/16 22:36:45
سرویس صحن
پس از بررسی و تصویب لایحه بودجه 1400؛

رویکرد بودجه تحقق محرومیت‌زدایی، شفافیت و عدالت بود

رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: بودجه ۱۴۰۰ با رویکرد توجه به حوزه‌های محرومیت‌زدایی، سلامت، اشتغال و تولید، انضباط، شفافیت و عدالت تا جایی که برای مجلس مقدور بود، به تصویب رسید.
رویکرد بودجه تحقق محرومیت‌زدایی، شفافیت و عدالت بود رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: بودجه 1400 با رویکرد توجه به حوزه‌های محرومیت‌زدایی، سلامت، اشتغال و تولید، انضباط، شفافیت و عدالت تا جایی که برای مجلس مقدور بود، به تصویب رسید. https://cdn.icana.ir/d/019/202011100981436719.jpg رویکرد,بودجه,تحقق,محرومیت‌زدایی،,شفافیت,و,عدالت,بود Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، دکتر محمدباقر قالیباف در نشست علنی نوبت سوم امروز (شنبه، 16اسفند ماه) مجلس شورای اسلامی گفت: لازم می‌دانم از تمام همکاران، خواهران و برادران گرامی که انصافا در این مدت بررسی لایحه بودجه به صورت شبانه‌روزی چه در کمیسیون‌ها و چه صحن زحمات زیادی کشیدند، تشکر کنم.

وی تصریح کرد: بودجه با رویکرد توجه به حوزه‌های محرومیت‌زدایی، سلامت، اشتغال و تولید، انضباط، شفافیت و عدالت تا جایی که برای مجلس مقدور بود، به تصویب رسید.

همچنین در بحث کالاهای اساسی، نهاده‌های کشاورزی و دامی، بهداشت و سلامت با ارز 4200 تومانی مصوباتی ایجاد شد که ان شاء الله با کنترل و نظارت بیشتر کارها در این حوزه پیش برود.

رئیس مجلس شورای اسلامی ادامه داد: مجلس و دولت با همکاری توانستند امشب بررسی لایحه بودجه را به پایان برسانند تا زمانی که از شورای نگهبان برگردد.

وی تأکید کرد: لازم می‌دانم از تمام نمایندگان و خانواده‌هایشان تشکر کنم چرا که آنها از صبح تا نیمه‌های شب مشغول به کار بودند.

رئیس مجلس شورای اسلامی در پایان از نواب رئیس، دبیران و ناظران هیأت رئیسه، کمیسیون‌های تخصصی، رئیس و هیأت رئیسه، سخنگو و اعضای کمیسیون‌ تلفیق، دبیران، فقها و حقوقدانان و کارشناسان شورای نگهبان، اعضای هیأت دولت، مسئولان سازمان برنامه و بودجه و معاونان و مشاورانش، معاونت قوانین، اداره کل کمیسیون‌های صحن، مشاوران، تدوین قوانین، اسناد و تنقیح قوانین، دبیری صحن، تدوین مذاکرات، بخش تکثیر و تعمیرات، مسئولان و کارشناسان مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی، دیوان محاسبات، مجمع تشخیص مصلحت نظام، دفتر هیأت رئیسه و اتاق فرمان اعم از صوت و تصویر در مرکز برنامه‌ریزی و فناوری اطلاعات، معاونت اجرایی و ادارات کل، معاونت نظارت و ادارات کل، اداره کل دفاتر نمایندگان، بخش‌های کل اداره کل مهندسی و پشتیبانی، ترابری و امور فنی، تدارکات، تغذیه، خدمات به ویژه کارکنان خدمات صحن، کارکنان روابط عمومی و امور خبری خبرگزاری خانه ملت و کارکنان قسمت‌های مختلف مجلس، مرکز حراست، یگان حفاظت، نیروی انتظامی مستقر در مجلس، خبرنگاران، فیلمبرداران، گزارشگران و عوامل تولید و پخش به خصوص رادیو فرهنگ و تمامی بخش‌های خبری صدا و سیما و کلیه دست‌اندکاران و خبرنگاران امور مجلس، جرائد و نشریات مختلف، خبرگزاری‌های رسمی و سایت‌های خبری که در مدت بررسی لایحه بودجه 1400 کل کشور در کمیسیون‌های تخصصی، تلفیق، ستاد بودجه در جلسات فشرده‌ای که در صحن برگزار شد، فعالیت کردند تقدیر و تشکر کرد./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet