هدر موبایل
1399/12/17 18:55:15
سرویس اقتصادی
پورابراهیمی:

فردا؛ نشست کمیسیون اقتصادی با وزیر صنعت درباره کنترل قیمت‌ها در ایام عید برگزار می‌شود

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس از برگزاری نشست فردای اعضای این کمیسیون با وزیر صنعت و معاونان وی در خصوص تنظیم بازار و کنترل قیمت‌ کالاهای اساسی خبر داد.
فردا؛ نشست کمیسیون اقتصادی با وزیر صنعت درباره کنترل قیمت‌ها در ایام عید برگزار می‌شود رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس از برگزاری نشست فردای اعضای این کمیسیون با وزیر صنعت و معاونان وی در خصوص تنظیم بازار و کنترل قیمت‌ کالاهای اساسی خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/202006102267024080.jpg فردا؛,نشست,کمیسیون,اقتصادی,با,وزیر,صنعت,درباره,کنترل,قیمت‌ها,در,ایام,عید,برگزار,می‌شود Icana

محمدرضا پور ابراهیمی داورانی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت گفت: پیرو تأکیدات رهبر معظم انقلاب نسبت به کنترل قیمت کالاهای اساسی در ایام عید و لزوم اتخاذ تصمیمات راهگشا در حوزه تنظیم بازار در این ایام و همچنین پیرو مذاکرات روز گذشته صحن علنی و تقاضای هیأت رئیسه مجلس از کمیسیون اقتصادی جهت ورود به موضوع تنظیم بازار، فردا اعضای این کمیسیون با وزیر صنعت و معاونان وی در حوزه بازرگانی و بخش حمایت از مصرف کنندگان، رئیس اتاق بازرگانی و اتاق تعاون نشست برگزار خواهد کرد.

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی بر همین اساس تصریح کرد: آخرین اقدامات دولت در حوزه تنظیم بازار و بررسی گزارش های دولت در این خصوص و ارائه راهکارها با توجه به تجارب گذشته در حوزه تنظیم بازار در این نشست مطرح می شود.

وی افزود: امیدواریم با توجه به اهمیت موضوع و مطالبه رهبر انقلاب و آحاد مردم درخصوص کنترل قیمت در بازار، جمع بندی خوبی در خصوص ارائه راهکار برای تنظیم بازار داشته باشیم.

پورابراهیمی با اشاره به نقش مهم نظارتی مجلس ادامه داد: کمیسیون اقتصادی آماده است به دولت برای تنظیم بازار کمک کند و ضمن بررسی نقاط قوت و ضعف، در حل نقاط ضعف با دولت همکاری خواهیم کرد.

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی در پایان خاطرنشان کرد: دولت ایرادات و اشکالاتی در حوزه تنظیم بازار دارد که مجلس در این باره تذکراتی ارائه کرده و دولت را در موضوعات حوزه اقتصادی و در چارچوب ضوابط هدایت می کند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet