ولادت امام علی النقی هادی
1400/02/11 08:37:36
سرویس استان ها
محبی نجم آبادی خواستار شد:

تکمیل زنجیره کارخانه های صنعتی و معدنی در سبزوار

نماینده مردم سبزوار،جغتای،جوین،خوشاب و داورزن در مجلس در دیدار با وزیر صنعت، معدن و تجارت خواستار تکمیل زنجیره کارخانه های صنعتی و معدنی در سبزوار شد.
تکمیل زنجیره کارخانه های صنعتی و معدنی در سبزوار نماینده مردم سبزوار،جغتای،جوین،خوشاب و داورزن در مجلس در دیدار با وزیر صنعت، معدن و تجارت خواستار تکمیل زنجیره کارخانه های صنعتی و معدنی در سبزوار شد. https://cdn.icana.ir/d/019/202011100666604754.jpg تکمیل,زنجیره,کارخانه,های,صنعتی,و,معدنی,در,سبزوار Icana

بهروز محبی نجم‌آبادی نماینده مردم سبزوار،جغتای،جوین،خوشاب و داورزن و سخنگوی مجمع نمایندگان استان خراسان رضوی در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت،  در خصوص دیدار با وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: در این دیدار که به منظور بررسی احداث کارخانه فراوری مس در شهرستان سبزوار صورت گرفت، درخواست تکمیل زنجیره  کارخانه های صنعتی و معدنی در سبزوار مطرح شد.

این نماینده مجلس در دوره یازدهم ادامه داد: با توجه به اینکه فرآوری مس در شهرستان سبزوار به دلیل وجود معادن غنی مس در منطقه طرحی مهم و زیربنایی است، بنابراین تاکید بر این است کلنگ زنی این مجتمع در شهرستان  تا قبل از پایان دولت دوازدهم صورت گیرد.

وی افزود: وزیر صمت در این جلسه تاکید کرد  شرکت ایمیدرو زمینه‌های احداث کارخانه فرآوری مس در شهرستان سبزوار را ظرف مدت دو هفته بررسی و نتیجه را در جلسه بعد اعلام نماید.

نماینده مردم سبزوار،جغتای،جوین،خوشاب و داورزن در مجلس بیان کرد: همچنین معاون شرکت ایدرو بر سرمایه‌گذاری ۷۱۰ میلیارد تومانی این شرکت در پروژه های شهرستان های غرب خراسان رضوی خبر داد وی احداث پالایشگاه گیاهان دارویی احداث خط تولید الکتروموتور های ac و dc و کارخانه تولید آمینو اسید را از پروژه های در دست احداث در سبزوار عنوان کرد ./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet