عید سعید غدیرخم
1400/02/08 13:38:17
سرویس استان ها
گزارش بدری از آخرین وضعیت منطقه آزاد اردبیل:

گام به گام تا تصویب نهایی منطقه آزاد اردبیل

رییس مجمع نمایندگان استان اردبیل در مجلس گفت: با پیگیری‌های انجام شده خوشبختانه لایحه منطقه آزاد اردبیل در کمیسیون امور زیربنایی و کمیسیون اقتصاد کلان مجمع تشخیص مصلحت نظام تصویب شد.
گام به گام تا تصویب نهایی منطقه آزاد اردبیل رییس مجمع نمایندگان استان اردبیل در مجلس گفت: با پیگیری‌های انجام شده خوشبختانه لایحه منطقه آزاد اردبیل در کمیسیون امور زیربنایی و کمیسیون اقتصاد کلان مجمع تشخیص مصلحت نظام تصویب شد. https://cdn.icana.ir/d/019/201904102230365360.jpg گام,به,گام,تا,تصویب,نهایی,منطقه,آزاد,اردبیل Icana

صدیف بدری نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین و رییس مجمع نمایندگان استان اردبیل در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت،در خصوص آخرین وضعیت پیگیری منطقه آزاد اردبیل گفت: با پیگیری‌های انجام شده خوشبختانه لایحه منطقه آزاد اردبیل در کمیسیون امور زیربنایی و کمیسیون اقتصاد کلان مجمع تشخیص مصلحت نظام تصویب شد.

وی با بیان این که به عنوان رئیس مجمع نمایندگان استان اردبیل در جلسات این دو کمیسیون حضور یافته و از حق استان اردبیل دفاع کردم  افزود: تمام تلاش خود را به کار بسته‌ایم تا شاهد تصویب نهایی مصوبه مجلس دهم در مجمع تشخیص مصلحت نظام باشیم.

رئیس مجمع نمایندگان استان اردبیل از پیگیری‌های کلیه اعضای مجمع نمایندگان استان اردبیل و عنایت ویژه نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل قدردانی کرد و ادامه داد: لایحه منطقه آزاد اردبیل تا پایان اردیبهشت ماه تعیین تکلیف می‌شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet