هدر موبایل
1399/12/18 14:21:06
سرویس استان ها
گودرزی:

دامپروری صنعتی  ۵۰۰۰ راسی در دورود افتتاح شد

نماینده دورود و ازنا در مجلس با بیان اینکه شهرستان دورود در کوتاه مدت به قطب دامپروری صنعتی استان لرستان تبدیل خواهد شد،گفت:دامپروری صنعتی  ۵۰۰۰ راسی در دورود افتتاح شد.
دامپروری صنعتی  ۵۰۰۰ راسی در دورود افتتاح شد نماینده دورود و ازنا در مجلس با بیان اینکه شهرستان دورود در کوتاه مدت به قطب دامپروری صنعتی استان لرستان تبدیل خواهد شد،گفت:دامپروری صنعتی  ۵۰۰۰ راسی در دورود افتتاح شد. https://cdn.icana.ir/d/019/202009102331434132.jpg دامپروری,صنعتی ,۵۰۰۰,راسی,در,دورود,افتتاح,شد Icana

 به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، حسین گودرزی در تشریح مراسم کلنگ زنی در  بخش سیلاخور دورود،گفت: مراسم  کلنگ زنی دامپروری صنعتی  ۵۰۰۰ راسی دام سبک در بخش سیلاخور دورود  انجام شد.

نماینده مردم  دورود و ازنا  در مجلس شورای  اسلامی  تصریح کرد: در این مراسم حسنی مقدم رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان، دریکوند فرماندار، اکبری رئیس جهاد کشاورزی دورود،ساکی بخشدار سیلاخور و برخی دیگر از مدیران حضور داشتند.

وی  ادامه داد: این پروژه که توسط بخش خصوصی در مدت ۲ سال به انجام خواهد رسید  به عنوان بخشی از یک مجموعه کشت و صنعت فعالیت خواهد نمود.

وی درپایان   یادآورشد :لازم به توضیح  است که فازهای این پروژه شامل: دام پروری طبقاتی، گلخانه ،کشاورزی و بسته بندی  علوفه در زمینی به مساحت ۴ هزار متر و اشتغال زایی برای ۵۰ نفر در فاز اول صورت خواهد گرفت./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet