هدر موبایل
1399/12/18 12:00:40
سرویس سیاسی
فتحی خبر داد:

نظارت میدانی رئیس مجلس از کردستان/ پیگیر استفاده از ظرفیت مجلس برای جبران عقب ماندگی‌های استان هستیم

رئیس مجمع استان کردستان از نظارت میدانی رئیس مجلس از این استان خبر داد و گفت: آقای قالیباف از حوزه‌های انتخابیه استان بازدید خواهد کرد و امیدواریم با استفاده از ظرفیت مجلس بخشی از عقب ماندگی‌های استان جبران شود.
نظارت میدانی رئیس مجلس از کردستان/ پیگیر استفاده از ظرفیت مجلس برای جبران عقب ماندگی‌های استان هستیم رئیس مجمع استان کردستان از نظارت میدانی رئیس مجلس از این استان خبر داد و گفت: آقای قالیباف از حوزه‌های انتخابیه استان بازدید خواهد کرد و امیدواریم با استفاده از ظرفیت مجلس بخشی از عقب ماندگی‌های استان جبران شود. https://cdn.icana.ir/d/019/202102100051206365.jpg نظارت,میدانی,رئیس,مجلس,از,کردستان/,پیگیر,استفاده,از,ظرفیت,مجلس,برای,جبران,عقب,ماندگی‌های,استان,هستیم Icana

محسن فتحی در گفت‌گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به نظارت میدانی رئیس مجلس شورای اسلامی از حوزه‌های انتخابیه استان کردستان، گفت: نظارت میدانی رئیس مجلس از این استان از روز سه شنبه 19 اسفند ماه آغاز خواهد شد، آقای قالیباف از حوزه‌‌های انتخابیه از بُعد نظارتی بازدید خواهند کرد. نظارت ها از سنندج شروع می شود و 5 شهرستان در برنامه بازدید هستند.

رئیس مجمع نمایندگان استان کردستان در مجلس شورای اسلامی، افزود: ظهر روز چهارشنبه 20 اسفند ماه نیز جلسه با شورای اداری استان و جمع بندی مطالب را خواهیم داشت.

نماینده مردم سنندج، دیواندره و کامیاران در مجلس یازدهم یادآور شد: پروژه‌هایی در استان کردستان برای چندین سال با وجود ردیف بودجه معطل مانده اند، نظارت از این پروژه‌ها در دستور کار سفر رئیس مجلس است. نمایندگان در حوزه‌های انتخابیه اولویت‌های منطقه را به صورت حضوری تشریح خواهند کرد.

فتحی در ادامه اظهار کرد: کردستان از استان‌های کم برخوردار و دارای مسائل و مشکلات خاص در حوزه‌های مختلف به ویژه در حوزه معیشت و اشتغال است و امیدواریم با نظارت میدانی رئیس مجلس این مسائل استان و دغدغه و مطالبات مردم کردستان رفع شود و بتوانیم از ظرفیت مجلس برای جبران عقب ماندگی های استان استفاده کنیم./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet